Son zamanlarda 9.600 $ seviyesinin üzerinde konsolide olamamasına rağmen, Bitcoin bu yıl muazzam kazançlar için hazırlanıyor.

Son zamanlarda 9.600 $ seviyesinin üzerinde konsolide olamamasına rağmen, Bitcoin bu yıl muazzam kazançlar için hazırlanıyor. Tüccar Anondran'a göre, kripto kralı, Nisan 2019'dan bu yana ilk kez haftalık grafikte bir EMA altın haçı basmak için yolda.

Heyecan Verici Zamanlar

Altın haç, günlük 50 EMA günlük 200 EMA'yı aştığında grafikte görünen bir boğa piyasası habercisidir ve böylece devam eden bir eğilim değişikliğini doğrular.

Bu tür durumlar nadirdir, bu da yatırımcıların yaklaşan crossover hakkında neden heyecanlanması gerektiğini açıklar. BTC, haftalık grafiğinde golden cross yazdırdığında, fiyatı yüzde 158 oranında arttı ve 2019'un en yüksek seviyesi 13.888 dolara ulaştı.

30.000 Dolar Mühürlü Bir Anlaşma Mı?

Anondran, yaklaşan yükseliş crossover'ından sonra aynı büyüklükte bir ralli yaşarsa BTC'nin 30.000 dolara yükselebileceğini belirtti. Bununla birlikte, MA geçişlerinin mutlaka bir trend değişikliğini göstermeyen göstergeler olduğu düşünülmekte.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ