Roger Ver, ölçekleme sorunları nedeniyle Bitcoin'in fiyatının halvingden sonra yükselmeyeceğinden emin.

Bitcoin Fiyatı Halvingden Sonra Yükselmeyecek -  Roger Ver Nedenini Açıklıyor

Roger Ver, ölçekleme sorunları nedeniyle Bitcoin'in fiyatının halvingden sonra yükselmeyeceğinden emin.

Halving’in Bir Etkisi Olmayacak

Son tweetinde, "Roger Ver" yaklaşan ödül kesintisinin en yüksek tokenın fiyat hareketini nasıl etkileyeceği konusunda bakış açısını paylaştı. Ver, Coinshares CSO’su Meltem Demirors ile BTC fiyatının halving olayından sonra pump hareketi gerçekleştirmeyeceğini kabul ediyor.

Artış Olmayacak Ekibine Katılmak

Demirors bir sonraki yarılanma döngüsünün kripto türevleri nişinin mantar gibi büyümesi nedeniyle farklı olacağını tahmin ediyor. Ancak Ver, Bitcoin'in düşük fiyat performansının ana nedeninin blok boyutu sınırı olabileceğine inanıyor.

Ver, ağın tıkanmasına ve işlemlerin önemli ölçüde yavaşlamasına neden olacak şekilde, Bitcoin'in bloklarının yarıya indirildikten sonra dolu olacağına işaret ediyor. Kimse bir fincan kahve almak için saatlerce beklemek istemez, değil mi?

Ancak, Bitcoin Cash şimdiye kadar 8 MB'lık blok boyutunu hiç tam olarak kullanmadı. Blockchain firması LongHash tarafından sağlanan verilere göre, BTC blokları BCH bloklarına göre 30 kat daha büyük kalıyor.

Parlak Bir Gelecek ve Korkunç Gerçeklik

Ver, aynı zamanda Bitcoin Cash'in inanılmaz bir geleceğe sahip olduğuna inanıyor. Daha önce CNBC'ye tartışmalı forku 1000 kat daha artırabileceğini söyledi.

Aslında gerçek şu ki, BCH fiyatı son zamanlarda Bitcoin'e karşı tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı. Bitcoin Cash, Ver'in yüksek sözlerini yerine getirmek için uzun bir yol kat etmek zorunda kalacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ