Bitcoin hala 6.000 $ seviyesinin üzerinde duramasa da, kripto etkileyicisi Mia Tan iki yıl içinde BTC'nin 15 kat daha değerli olabileceğini tahmin ediyor.

Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde Bu Seviyelere Ulaşabilir mi?

Bitcoin hala 6.000 $ seviyesinin üzerinde duramasa da, kripto etkileyicisi Mia Tan iki yıl içinde BTC'nin 15 kat daha değerli olabileceğini tahmin ediyor.

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, geçen haftaki düşüşten bu yana birkaç büyük dalgalanmadan sonra Bitcoin'in tekrar 6.000 doların altında işlem görmesine rağmen, 2020'nin Bitcoin yılı olacağını belirtti.

Bu arada, kripto etkileyicisi Mia Tan, iki yıl içinde Bitcoin'in mevcut fiyatından 15 kat daha fazla yükselebileceği dolaylı bir tahmin bıraktı.

İki Yılda 15 Kat Büyüme?

Mia Tan, BTC'yi stoklamak için 4.000 $ 'a düşmesini bekleyenleri ele almak için Twitter'a gitti. Kripto etkileyicisi, birçoğunun BTC'yi 15 yıl daha yüksek bir fiyatla iki yıl içinde satacağından, 4.000 $ ile mevcut oran arasındaki farkın BTC satın almak için nispeten küçük olduğunu yazıyor.

BTC 5.400 $ 'a düştü

Hollandalı analist Michael van de Poppe, Bitcoin'in hala zayıf göründüğünü tweetledi. Düşüş devam etmeden önce 6.300 dolarlık bir test mümkün.

Analist amiral gemisi olan kripto para biriminin 5.400 dolara düşmeye devam etmesini bekliyor. Ancak, tüccarların 4.800-4.200 $ arasında daha fazla bir düşüş şansı olduğunu akılda tutmaları gerektiğini söylüyor.

6.000 doların üzerinde bir artış mümkün ’

Tüccar 'C2M', BTC'nin hala 6.000 $ seviyesinin üzerine çıkabileceğine inanıyor. Ayrıca, Bitcoin, geçen yılın 25 Kasım’ında ulaştığı düşük fiyatı geri alırsa - fiyat 7.000 dolarlık alanda asılı kaldığında bir yükseliş işareti olacağını tweetledi.

BTC hash gücü büyük ölçüde artıyor

 22 Mart'ta, kullanıcı 'glassnode uyarıları' Bitcoin'in Ortalama hash gücünün önemli ölçüde arttığını tweetledi. Hash gücü bir önceki değere göre yüzde 18'in üzerinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ