Bitcoin, temel direnç seviyesi olan 7,475 doların üzerine çıkmasıyla birlikte son günlerde alım satımın bitmesi gibi bir görüntü çiziyor.

Bitcoin Fiyatı Kilit Seviyenin Üzerinde Olsa da Boğalar Hala Güvende Değil

Ancak yatırımcı Josh Rager'e göre, BTC fiyatı 7.800 doların üzerine çıkmadıkça boğalar kesinlikle güvende olmayacak

Bitcoin Kısa Devreleri Yakacak mı?

BTC, BitMEX tasfiyesi açısından short pozisyonunu tamamen gölgede bırakan Bitcoin madencileri için tam olarak iyi bir yıl değildi. Satoshi Flipper artık Bitcoin'in ters baş ve omuzlar (iH & S) modelinden başaşağı bir kopuş gerçekleştirdiği için short pozisyonlarının ağlama zamanının geldiğinden emin. Bu genellikle herhangi bir varlık için sağlam bir alım sinyali olarak kabul ediliyor.

Bu kez, BTC 7.475 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardı, bu da en son kırılmanın tavadaki bir flaştan daha fazlası olabileceği anlamına geliyor.

CryptoDude, en iyi kripto para biriminin, boğaların fiyatı yükseltmeye devam edebilmesi için yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde bir günlük mum basması gerektiğini söylüyor.

Çok Hızlı Değil

Son hareketten sonra bile öfke hala kritik seviyenin üzerinde. İşlerin daha heyecanlı olması için Bitcoin'in 7.800 dolarlık alanın üzerine atlaması gerektiğini yineliyor.

Yazının yazıldığı sırada BTC 7.522 dolardan el değiştirirken, bazı altcoinlerin önemli fiyat kazançları nedeniyle BTC hakimiyeti yüzde 67.67'ye düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ