Wall Street boğası Mike Novogratz, Bitcoin, ABD başkanlık seçimleri ve 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları hakkındaki tahminlerini paylaşıyor.

Bitcoin Fiyatı ve Trump: Mike Novogratz Şaşırtıcı 2020 Tahminleri Yapıyor

2019 sona erdiğinde, insanlar kristal toplarını tozdan atıp önümüzdeki yılı şekillendirecek olayları tahmin etmeye çalışıyorlar. Wall Street efsanesi Mike Novogratz, 2020 için beklentilerini paylaşmak üzere Twitter'da görüş paylaşıyor ve bazıları sizi kesinlikle şaşırtabilir.

Büyük Soru

Dünyanın geri kalanı ABD başkanlık seçimleri ve 2020 Yaz Olimpiyatları ile ilgili olsa da, kripto topluluğunu en çok rahatsız eden bir şey var - gelecek yıl Bitcoin'in fiyat hareketi.

Novogratz'a göre, Bitcoin fiyatı ertesi yıl 12.000 $’a ulaşabilir ve bu da şu anda oturduğu yerden yüzde 60'tan fazla bir artışı temsil edecek. Durum böyleyse, turuncu madeni para, 2019'un sonlarında rekor kıran bir ralliden sonra aşırı alım yapan en iyi ABD hisse senetlerinden daha iyi performans gösterebilir.

Tabii ki, Novogratz'ın tahmini, John McAfee'nin BTC'nin 31 Aralık 2020'ye kadar 1 milyon dolara dokunacağını söyleyen tahminine göre devede kulak.

Bitcoin'in Ötesinde

Bu arada, Wall Street'ten gelen boğa, Donald Trump'ın 2020'de Demokratik adayın kim olacağı, en popüler olmayan görüşe göre 10 milyondan fazla oy kaybetmesini bekliyor. Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, görevdeki ABD Başkanının yeniden seçileceğine inanıyor.

Aynı zamanda eski bir Princeton güreşçisi olan Novogratz, ABD güreş takımının gelecek yıl Tokyo Olimpiyatları'nda üç altın madalya alabileceğini düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ