Yatırımcılar Bitcoin (BTC) fiyatının nereye gideceği konusunda ikiye ayrılıyor, ancak bunlardan bir fiyatın dip noktaya geldiğini ifade ediyor.

Bitcoin Fiyatı Zaten Altta Olabilir – Ünlü Yatırımcı Nedenini Açıklıyor

Yatırımcılar Bitcoin (BTC) fiyatının nereye gideceği konusunda ikiye ayrılıyor, ancak bunlardan bir fiyatın dip noktaya geldiğini ifade ediyor.

Yüzde 40'lık fiyat çöküşünden sonra, Bitcoin (BTC) halatlarda kalmaya devam ediyor ve Peter Brandt'ın sevdiği bazı tüccarlar 1000 doların altına düşebileceğini tahmin ediyor.

Yine de, büyük tasfiyelere rağmen, Cryptoville'de hala bazı boğalar var. Son düşüşteten sonra Bitcoin'de boğa gibi görünen tüccar Satoshi Flipper bunlardan biri.

Ayılarla Oynanıyor

Hem boğalar hem de ayılar aynı tuzağa düşüyorlar - yeterince alamıyorlar. BTC sadece bir ay öncesine göre yüzde 50 indirim ile işlem görse bile, bazı yatırımcılar hala düşük fiyatları artırmak istiyor.

Satoshi Flipper, BTC fiyatının zaten düştüğü için 3.000 doların altına düşmesinin bir yolu olmadığına inanıyor. Yazım sırasında, Bitstamp borsasında 5.247 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin 24 saat içinde yüzde 52 oranında düştükten sonra 2020 yılının düşük seviyesine 3.800 $ seviyesine ulaştı.

Kripto para analisti SilkTrader'a göre, en kötüsünün zaten olduğuna inananlar basitçe 'aptallar'. Yatırımcı, amiral gemisi kripto para biriminin CME boşluğunu 3.100 $ 'da doldurmak için yüzde 40 daha fazla düşmesini bekliyor.

 Bu arada Michael van de Poppe, BTC'nin 5.100 dolar seviyesinin üzerinde tutulduktan sonra 6.100 dolara yükselmesinin mümkün olduğunu düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ