Bitcoin fiyatı 7.100 dolarlık bölgede seyrederken, bazı analistler muhtemelen 7.800 dolarlık bölgeye doğru BTC’nin yükseliş şansı olduğuna inanıyor

Şu anda, Bitcoin fiyatı büyük düşüşler ya da artışlar yapmadı, ancak şimdiye kadar 7.300 $'dan 7.100 $'a düştü. Kripto topluluğunun birçoğu Mayıs ayında yaklaşmakta olan Bitcoin halving etkinliğini dört gözle beklerken analistler daha yakın tarihlerle çalışıyor ve Bitcoin fiyatının yaklaşık olabilecek değerini söylüyorlar.

Yükseliş SFP'si

Kripto tüccarı Scott Melker, grafikte yükselişli Salıncak Hata Modelini öne sürüyor. Bu modelin henüz hafif ve onaylanmamış olduğunu söylüyor. Ancak, Bitcoin'de uzun yükseliş fırsatlarının görülebileceğini vurguluyor.

Ondan önce günlük bir grafikte yükseliş eğilimi bulmaya çalıştığı bir gönderide şimdi yükseliş SFP'sine dönüştüğünü ifade ediyor.

Eğer Yeşil Tutarsa, O Zaman Bitcoin 7.800 Dolara mı Çıkacak?

@CryptoMichNL analisti bir kez daha Bitcoin pazarına “sıkıcı ve kırılgan” diyor. Yeşilliklerin tutulması şartıyla, Bitcoin fiyatının dağılması ve grafikte gösterildiği üzere 7.800 dolara çıkması gerektiğini belirtiyor.

Ancak uzman, düşüş hareketinin de olabileceği konusunda uyarıyor. Tweet, önemli bir düşüşle Bitcoin’in 6.600 dolara düşebileceğini söylüyor.

@CryptoMichNL ayrıca Bitcoin'e olan mevcut görünür ilgi eksikliği konusundaki görüşünü de ifade ediyor. BTC 13.000 dolardan fazla işlem gördüğünde ve satın almak istediğinde, etrafındaki insanların ilgi gösterdiğini söyledi. Ancak, şimdi, BTC'yi 7,100 ABD doları olarak gören insanlar bu kadar ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Düşen Bir Kama Deseni

Bitcoin yatırımcısı Alistair Milne, bir grafiğin ekran görüntüsünde Düşen Kama desenini gösteriyor ve topluluğa Bitcoin fiyatı için ne anlama gelebileceğini tahmin etmeyi teklif ediyor.

Yorum başlığında, sadece birkaç kişi bunun bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor. Düşen Kama veya Yükselen Kama genellikle geri dönüşe neden oluyor. Bu durumda bir yükseliş beklenebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ