Bu Sevgililer Günü, Bitcoin (BTC) için çok kanlı olabilir. En iyi kripto para birimi 8.500 dolara düşecek mi?

Bitcoin Fiyatında Sevgililer Günü Katliamı Yaşanabilir

Bu Sevgililer Günü, Bitcoin (BTC) için çok kanlı olabilir. En iyi kripto para birimi 8.500 dolara düşecek mi?

Kripto tüccarı Josh Olszewicz'e göre, bu Sevgililer Günü Bitcoin (BTC) için tam bir katliama dönüşebilir.

Olszewicz, BTC'nin önümüzdeki hafta başında 8.500 $ 'a kadar düşebileceğini tahmin ediyor. Bu yıl kraldan çok daha iyi performans gösteren Ethereum'da da 175 dolarlık önemli bir düzeltme yaşacağına inanıyor.

Piyasadaki bu hızlı değişime Bitcoin'in 10.000 doların üstüne çıktıktan sonra ani düşüş oldu. Kripto para topluluğundan bir dizi kutlama tweet'inden sonra BTC, beş basamaklı bölgede sadece bir gün kalmayı başardı.

Tabii ki, yüzde dörtlük düşüş, bu varlığın ne kadar volatil olduğu düşünüldüğünde endişelenecek bir şey değil. Ancak, çoğu kişi bunun 2020'de BTC'nin yüzde 40 rallisinin zirvesi olabileceğinden korkuyor gibi görünüyor.

Olszewicz, BTC fiyat düzeltmesine, BitMEX'in açık pozisyonunun (OI) "geri alınması" ve fonlama oranının geri kalanı eşlik edeceğini düşünüyor.

Bloomberg Aynı Sayfada

Bloomberg kısa süre önce BTC'nin ayılar için daha fazla zafer öngördüğü fiyat hareketleri hakkında bir güncelleme yayınladı. Bitcoin, Eylül 2019'da kurulan ve 10.000 $ seviyesinin üzerinde ikna edici bir şekilde kırılmaya çalıştıktan sonra yüzde 20 düşüş oluşturduğu kurulumu yansıtıyor gibi görünüyor.

Analist Mike McGlone, lider kripto para biriminin mevcut ticaret aralığından çıkmasının çok önemli olacağını belirtti.

 "Kıyaslama kripto para biriminin bir sonraki ana hikayesinin 8.000 ABD Doları - 10.000 ABD Doları aralığından çıkma teklifi olacağını" vurguluyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ