Bitcoin 6,600 $ alanda işlem gördüğünden, bazı yatırımcılar önümüzdeki birkaç saat içinde BTC'yi 5.550 $'a düşürebilecek daha sert bir düşüş öngörüyor.

Bitcoin Fiyatında Yatırımcılar Bir Sonraki Yaprak Dökümünü Bekliyor – İşte Yeni Seviye

Salı günü, amiral gemisi kripto para birimi 7.000 $ seviyesinin altına düştü ve 6.900 $ bölgesinde işlem görüyordu. Şimdiye kadar, Bitcoin fiyatı CoinMarketCap'ten gelen verilere göre 6.650 $ 'a düştü ve bazı trader'lar dump hareketinin devam edebileceğini düşünüyor - belki de fiyat 5.500 $'a kadar düşecek diyorlar.

5.550 $ Sonraki Durak. 5-10 Saat İçinde Bu Seviye Görülebilir

Twitter'da 27.000 takipçisi olan kripto yatırımcısı @MacnBTC, Bitcoin fiyatının 5.550 $ işaretine kadar düşmeye devam edeceğini varsayıyor. Böylece, önümüzdeki 5-10 saat içinde başka bir düşüşün gerçekleşebileceğini ifade ediyor.

Yorum başlığında, takipçilerinin tamamı bu karara katılmıyor, bazıları 6.400 $ seviyesinden sonra tersine bir dönüş olacağını ifade ediyor.

Mati Greenspan: Uzun Vadeli Resim Yükselişini Sürdürüyor

Finansal analiz ve ticaret konusunda uzman olan Quantum Economics'in kurucusu Mati Greenspan, Bitcoin için mevcut duruma rağmen en iyisi olamayacağını söyleyerek topluluğu sakinleştiriyor, yine de uzun vadeli senaryo iyimser kalmaya devam ediyor.

5.550 Dolara Bir Oy Daha

Uzman kripto analisti Jacob Canfield, Bitcoin’in 5.500 $ alanına ulaşana kadar düşüşe devam edebileceğine inanıyor.

Peter Brandt - BTC 5.500 Dolar

Ticaret efsanesi Peter Brandt kısa süre önce Bitcoin fiyatının 5.500 $ 'a düşeceğini söyledi. Ancak, Bitcoin'in yaklaşan halving etkinliği geçtikten sonra bu seviyeye gelecek yıl Temmuz ayında geleceğini ifade ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ