BTC fiyatının neredeyse yüzde 10 artmasıyla bitcoin boğaları sürekli acı çeken günlerinden sonra mücadeleye başlamış görünüyor.

Bitcoin Fiyatında Yüzde 10 Yükseliş Kısa Bir Ralli Deneyimi yaşattı

BTC fiyatının neredeyse yüzde 10 artmasıyla bitcoin boğaları sürekli acı çeken günlerinden sonra mücadeleye başlamış görünüyor.

Bitcoin fiyatı, bugün erken saatlerde 6 bin 560 dolara ulaştığı için neredeyse yüzde 10 arttı. Yazının yazıldığı sırada piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi 7 bin 199 dolardan el değiştiriyor.

Boğalar Ne Durumda

Bununla birlikte, boğalar henüz ormandan çıkmadı. Son zamanlardaki tweet'lerinde, kripto para birimi tüccarı "NebraskanGooner", Bitcoin 6 bin dolara düştüğünde (hatta daha düşük) seviyelere daha fazla satım yapmayı planladığını söylüyor.

“The Wolf of All Streets” isimli yatırımcı, Bitcoin’in “güzel bir ters mum” oluşturduğunu söylüyor, ancak Bitcoin'in yerel dibine zaten ulaşıp ulaşmadığından emin değil.

 Bitcoin’in Şubat 2020’de bir dibe ulaşabileceğini öngören alım satım uzmanı emektar Peter Brandt, kripto para dünyasının amiral gemisinin düşüş "baş ve omuzlar" modelini tamamlama yolunda ilerleyebileceğini öne sürüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ