Satoshi'nin teknik incelemesinde alıntılanan Blockstream CEO'su Adam Back, Bitcoin'in 20.000 dolarlık isabetin onun için şaşırtıcı görünmeyeceğini söyledi.

Bitcoin Fiyatının Bu Seviyelere Ulaşması Blockstream CEO

Satoshi'nin teknik incelemesinde alıntılanan Blockstream CEO'su Adam Back, Bitcoin'in 20.000 dolarlık isabetin onun için şaşırtıcı görünmeyeceğini söyledi.

Blockstream CEO'su Adam Back tarafından yayınlanan bir tweet'e göre, yakın zamanda Bitcoin (BTC) fiyatının 20.000 dolara çarptığını hayal ediyordu. Özellikle, mevcut piyasa koşullarından dolayı gerçek hayatta bu olsaydı onu şaşırtmayacağını düşünüyor.

Pozitif Ayrışma Yok

Koronavirüs krizi, hemen hemen her varlık sınıfını etkileyen ekonomik kargaşa yarattı. Bitcoin, geçen hafta küresel stoklarla birlikte büyük bir ilgi kazandı.

BTC, etkili düşüşünün yüzde 80'ini kurtarmayı başardıktan sonra, ABD hisse senedi piyasasının bayrak endeksi olan S&P 500, Cuma günü bir kez daha aşağı çekti. Wall Street'teki başka bir kan banyosu nedeniyle, BTC, boğalar fiyatı 6.000 doların üzerine çıkarmak için adım atmadan önce dünkü en yüksek $ 6.951'den % 20 düştü.

Bitcoin Daha Yüksek Seviyelere Çıkabilir

Back'in Bitcoin'in son fiyat artışını doğru bir şekilde tahmin ettiğini belirtmek gerekir. Dip alıcıların yakında nakitlerini işe koymaya başlayacağını açıkladı.

 ABD Federal Rezervi, yeni bazukaları ve İngiltere Merkez Bankası'nı sınırsız miktarda para basmayı vaat ederken, Bitcoin'in parlaması için daha iyi bir zaman olmadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ