Kripto para analisti, Bitcoin'in 6.000 $ alanına geri dönmeden kısa süre önce 5.000 $ altındaki destek seviyelerini test etmesini bekliyor.

Bitcoin Fiyatının Bu Seviyeleri Görmeden Önce 4.800 $

Kripto para analisti, Bitcoin'in 6.000 $ alanına geri dönmeden kısa süre önce 5.000 $ altındaki destek seviyelerini test etmesini bekliyor.

Bitcoin geçen hafta bir gün içinde neredeyse yüzde 50 değer kaybettikten ve 4.800 dolarlık bölgeyi ziyaret ettikten sonra, 5.000 dolarlık orta seviyelere ulaştı ve o zamandan beri dalgalanıyor. Bunu yazarken, BTC, CoinMarketCap'e göre 5.201 $ 'da oturuyor.

Bu arada, bir kripto analisti ve tüccar, amiral gemisi para biriminin tekrar 5.000 doların altına düşmesini beklediğini ve ardından her şey yolunda giderse daha yüksek seviyeleri test etmeyi beklediğini söyledi.

Hollandalı analist Michael van de Poppe başka bir Bitcoin tahminini ifade etti. Analist, düşüşün başlamasını 4.800-4.950 $ seviyesine düşmesini bekliyor.

Bu seviyeler ona göre, BTC'nin 6.000 doları test etmeden önce gerçekleşmesi gerekir. Ancak, Michael olası bir düşüş senaryosunun Bitcoin fiyatını 3.750 dolara kadar indirebileceğini söylüyor.

Tüccar 'George', Bitcoin'in kısa vadede yükseliş hareketleri için umut veren önemli seviyelerin çoğunun altına düştüğüne dikkat çekiyor.

TradingView'den Trader Protixder da Bitcoin'in 5.000 $ bölgesinin altına düşmesini bekliyor. Bu, 'her şey AB-ABD'de kapanırsa' olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ