Kripto tüccarı Willy Woo, Bitcoin için bir sonraki önemli adımın, üç gün önce başlamış olabilecek geleneksel pazarlardan ayrılmak olduğunu söyledi.

Bitcoin Geleneksel Piyasalardan Ayrışıyor Diyen Willy Woo’dan Çarpıcı BTC Açıklaması

Kripto tüccarı Willy Woo, Bitcoin için bir sonraki önemli adımın, üç gün önce başlamış olabilecek geleneksel pazarlardan ayrılmak olduğunu söyledi.

Finansal durgunluk ve COVID-19 salgını geleneksel piyasaları ve Bitcoin fiyatını düşük tutmaya devam ediyor. Bununla birlikte, bazı analistler BTC'nin bir birikim aralığından sonra kısa vadede geri dönmesini beklemektedir.

Tüccar Willy Woo, diğer faktörlerin yanı sıra, öncelikle önemli bir olayın gerekli olduğunu söylüyor - geleneksel pazarlardan ayrılmak. Bu sürecin çoktan başladığına inanıyor.

Ünlü tüccar Willy Woo, Bitcoin'in tekrar yükselmeye başlamak ve güvenli bir sığınak varlığı olduğunu kanıtlamak için geleneksel pazarlardan ayrılması gerektiğini söylüyor.

Çeşitli alanlardan birkaç yükseliş BTC grafiği paylaşan Woo, Bitcoin ve altının en büyük dönüşümlerden birinden delinmeye başlamış olabileceğini gösteriyor.

Willy Woo'nun bir başka grafiği, BTC Madencileri Enerji Oranının güçlü bir şekilde toparlandığını gösteriyor. Tüccar, BTC ağına büyük miktarda enerji aktığını söylüyor.

Woo, Bitcoin'in büyümeye devam etmeden önce bir birikim modeli oluşturduğunu söylüyor.

Woo, Bitcoin Zorluğu ve SORP'da birkaç grafik paylaştı - tüm bu grafiklerin yükseliş işaretleri taşıdığını söylüyor.

“Sıkıştırma süresinden sonra şerit genişlemesi zorluğu genellikle yükseliş olarak görülüyor. Bence bu daha düşük bir güven okuması, oldukça erken, ama Bitcoin'in arkasındaki madenciliği sağlamlaştırıyor. Ağ güçlü. ”

 “SOPR, yatırımcıların zincirleme net pozisyonu olarak toparlanıyor. Rekt yatırımcıları çıktı. Bu yükseliş durumuna işaret ediyor.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ