Bitcoin Pazar günü 10.000 doların altına düştüğünden, Twitter gelecekteki fiyat hareketine bölündü ve BTC maksimalisti Jimmy Song, altcoinlerin çökmesini görmek istediğini söyledi

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song Altcoinlerde Yüzde 70 Çöküş Bekliyor

Bitcoin Pazar günü 10.000 doların altına düştüğünden, Twitter gelecekteki fiyat hareketine bölündü ve BTC maksimalisti Jimmy Song, altcoinlerin çökmesini görmek istediğini söyledi

16 Şubat Pazar günü, amiral gemisi kripto para birimi aniden 10.000 $ seviyesinin altına düştü ve o zamandan beri 9.800 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bazıları boğa piyasasının bittiğini söylüyor, Binance CEO’su CZ sağlıklı bir düzeltme beklerken, Bitcoin maksimalisti Jimmy Song, altcoinleri zorlaştırırsa küçük bir düşüşe aldırmayacağını söylüyor.

"% 10-20'lik bir düşüşe aldırmam"

Bitcoin geliştiricisi ve BTC maksimalisti Jimmy Song, devam eden BTC geri çekilmesine değinmek için Twitter'dan paylaşımlarda bulundu ve altcoinlerin yüzde 70 hatta daha fazla çökmesine izin verdiği sürece onu memnuniyetle karşılayacağını söyledi. Song onlara kötü yatırımlar diyor.

Gerçekten de, Bitcoin 10.000 $ 'lık dağı almayı başardıktan sonra boğulurken, ilk 100 coin kırmızı renkte yer alıyor. CoinMarketCap'e göre, ilk 10 kripto varlığı XRP, EOS, XLM, ADA yaklaşık yüzde 10 kaybetti ve Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Ethereum Classic, Tron ve Dash daha da azalıyor.

Kripto tüccarı @BTC_JackSparrow, Jimmy Song’un tweet'ine cevap verdi, onu çok fazla minimalist olmakla suçladı ve altcoinlerin ve Bitcoin'in birlikte var olduğunu ve BTC'nin bundan faydalandığını açıkça belirtmeye çalıştı.

Yorumlarda kullanıcı tepkileri ayrılıyor - bazıları Song'u tavrı için eleştiriyorken diğerleri altcoinleri savunuyor, özellikle Monero'yu 'Bitcoin'den daha soğuk nakitlere daha yakın' diyerek övüyorlar.

‘Bitcoin'in 9.500 doların üzerinde tutması gerekiyor’

Kripto analisti Michael van de Poppe, altcoinlerin değerlerinin yüzde 20'sini kaybetmesini önlemek için amiral gemisi kriptosunun 9.500 $ seviyesinin üzerinde kalması gerektiğine inanıyor.

Ethereum’un, aynı nedenden dolayı 225-230 dolar üstünde kalması gerektiğini yazıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ