Bir nedenden ötürü, düşüş eğilimi Bitcoin piyasasını taradı; Şimdi, dijital varlıkların piyasa değerinde % 80 oranında bir düşüş isteyen sayısız kripto para birimi yatırımcınız var.

Bitcoin Göstergesi Piyasaya Akan Parayı Öneriyor: Fiyat Artışı Kapıda mı?

Bir nedenden ötürü, düşüş eğilimi Bitcoin piyasasını taradı; Şimdi, dijital varlıkların piyasa değerinde % 80 oranında bir düşüş isteyen sayısız kripto para birimi yatırımcınız var.

Bu üzücü duyarlılığa rağmen, bir analist, BTC’nin uzun vadeli bir perspektiften boğaların lehine kaldığını iddia etmiştir. Popüler analist CryptoThies, son bir tweette, aylık Bitcoin grafiğine baktığımızda, kripto para biriminde düşüşün mantıksız olabileceğini belirtti.

Pozitif Eğilim

Onun noktasını destekleyerek, Chaikin Para Akışı göstergesine baktı. Investopedia, Chaikin Money Flow'un (CMF), piyasa gücünü işaret etmek için MACD trend göstergesinden türeyen bir osilatör olduğunu söylüyor.

Thies, CMF'nin “akıllı paranın piyasaya henüz aktığını ve yükselişe geçtiğini öne sürdüğünü” belirtti ve kripto para biriminin 2020'ye doğru yükselmeye ve pozitif bir eğilim oluşturabileceğini vurguladı.

Bu, Thies’in tüm zaman dilimlerinde trendleri işaret eden tescilli MarketGod göstergesinin, bir aylık Bitcoin grafiği için hala bir “satın al” sinyali bastığından bahsetmiyor. Bu, kripto para biriminin, bir “sat” sinyali yine de basılana kadar önümüzdeki aylarda ve yıllarda hala yüksek potansiyele sahip olduğu anlamına gelir.

Bitcoin İçin 2020 Vizyonu

Sadece analistlerin 2020'ye kadar Bitcoin başlığını destekleyeceğini söyledikleri teknikler bununla sınırlı değil. Fundstrat Global Advisor'dan Thomas Lee, yakın zamanda firmasının finansal piyasa analizleri hakkında konuşmak için CNBC’ye konuk oldu. Segment Amerikan hisse senetlerine odaklanırken, kripto para piyasalarındaki gerileme hakkında bir soru ile segmenti kapattı ve 2020'ye girmeye devam ederse Lee, düşüş yönlü rüzgarların olabileceğini ifade ediyor.

Günümüzde çoğu zaman en yüksek seviye olan Amerikan hisse senetlerinin fiyatlarındaki dalgalanmanın, risk toleranslı yatırımcıların Bitcoin'e ve diğer piyasalara sermaye katması için bir aşama oluşturduğunu söyledi. Nitekim analist, Bitcoin’in en iyi performans gösteren yıllarının, S&P 500 ve diğer üst endekslerdeki güçlü yıllarla ilişkili olduğunu ve yatırımcıların iştahlı olma riskini ortaya çıkardığını belirtti.

Lee, segmentte gelecek sene gerçekleşecek olan blok ödül yarılanması ile Bitcoin’in yenilenen bir destek alabileceğini ifade ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ