Altcoinler BTC karşısında değer kaybederken, kullanıcılar YouTube'daki the moon isimli yatırımcıya bu altcoin sezonunun sonu olup olmadığını sorar. Uzman yeni bir videoda sorunu ele alıyor.

Altcoinler BTC karşısında değer kaybederken, kullanıcılar YouTube'daki the moon isimli yatırımcıya bu altcoin sezonunun sonu olup olmadığını sorar. Uzman yeni bir videoda sorunu ele alıyor.

Bitcoin fiyatı Pazar günü 10.000 $ seviyesinin altına düştükten sonra şimdi CoinMarketCap'in verilerine göre şu anda 9.639 $ bölgesine ulaştı.

Altcoinler, büyük kripto para birimine karşı değer kaybetmeye başladı ve ilk on kripto paranın bir kısmı bugün yüzde 10'dan fazla çöktü.

Bugünün videosunda, the moon olarak bilinen kripto tüccar ve analisti, bunun alt sezonun sonu olup olmadığı konusundaki görüşlerini paylaşıyor. Tüccar konuyu araştırıyor ve bu konunun ele alınmasını öneriyor.

Bitcoin Hakimiyeti Arttıkça Ethereum Azalıyor

“The moon” videosında, BTC hakimiyetinin son çekilme durumunu görebileceğiniz bir tabloya bakıyor. Bununla birlikte, altcoinler büyüyordu. Ancak, şimdi, BTC hakimiyeti destek buldu ve geri dönüyor.

Örnek olarak, tüccar, BTC hakimiyeti yukarı doğru geri çekildikten sonra ikinci en büyük para biriminin azalmaya başladığını söyleyerek bir Ethereum çizelgesini paylaştı.

Tüccar, Ethereum kritik direnç çizgisini aşmayı başarırsa, ETH resmi olarak yeni bir ticaret aralığına gireceğini söylüyor.

Bu altcoin sezonunun sonu mu?

The Moon, altcoinlerin azalmaya devam edip etmeyeceğini veya kısa vadede geri dönüp yukarı doğru gidip gitmeyeceklerini söylemenin xor olduğunu ifade ediyor.

Ancak, Bitcoin tutmanın altcoinlere yapışmaktan her zaman daha az riskli olduğuna inanıyor. The Moon bir kripto yatırımcı portföyünün yüzde 80'inin Bitcoin’de olması gerektiğini belirtti.

 Bununla birlikte, bazen altcoinlerin bir yatırımcıya kısa vadede (birkaç hafta veya ay) % 100 veya hatta % 200 getiri sağlayabileceğini kabul ediyor. Bitcoin ile bunu başarmak çok zor. Bu nedenle, The Moon, bir altcoin sezonundan yararlanmanın iyi bir fikir olduğunu kabul ediyor, ancak yine de uzun vadede BTC'ye güveniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ