Financial Analysts Journal'da Pazartesi günü yayınlanan bir göz açılış raporu, arbitraj fırsatlarının 2018'in ilk çeyreğinde bitcoin yatırımcılarına 384 milyon $ risksiz kar sunduğunu savundu.

Bitcoin İçin Bu Hamle Risksiz Kar Anlamına Geliyor

Financial Analysts Journal'da Pazartesi günü yayınlanan bir göz açılış raporu, arbitraj fırsatlarının 2018'in ilk çeyreğinde bitcoin yatırımcılarına 384 milyon $ risksiz kar sunduğunu savundu. Anlaşılır yatırımcılar rutin olarak önemli fiyat farklılıkları gösteren, hemen daha yüksek fiyattan satış yaptılar. Profesyonel tüccarlar pazarlara girerken bunun gibi arbitraj fırsatları azalır, ancak bu makale bitcoin için doğru olanı bulmuştur - pazar verimsizlikleri zamanla artmıştır.

Sosyal mesafe ve evde kalma emirleri yüz yüze oy kullanmayı pratik hale getirmedi, bu nedenle Utah’ın Cumhuriyetçi toplantısı, adayların kimliklerini doğrulamak için yüz tanıma kullanan blok zinciri tabanlı bir oylama hizmeti olan Voatz'ı kullanarak devletin Haziran ayı birincil adaylarını seçti.

Voatz, Şubat ayında bir MIT çalışmasında bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız olduğu için eleştirildi, ancak Utah'da bir sorun yaşamadan gittiği görülüyordu.

Politikacılar, Washington D.C.'ye kadar blok zincirine yoğun bir ilgi gösterdiler ve Kongre, Ocak 2019'da yemin ettiğinden bu yana kripto para birimi ve blockchain politikasına yönelik 32 yasa tasırısı verildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ