Şimdiye kadar belki de yüzlerce kez Bitcoin için ''ölecek'' dendi ama BTC ve kripton para birimleri dimdik ayakta. Peki neden Bitcoin ölmedi?

Şimdiye kadar belki de yüzlerce kez Bitcoin için ''ölecek'' dendi ama BTC ve kripton para birimleri dimdik ayakta. Peki neden Bitcoin ölmedi? 

Bitcoin Ayakta

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki , Bitcoin'in ardında artık milyonlar var. Bir diğer ifade ile önemli bir sosyolojik gerçekli var. Bitcoin'i öldürmemiz için öncelikle böyle bir topluluğu öldürmemiz gerekecek. Bunun gerçekleştirilmesi ise mümkün değil.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Diğer taraftan BTC'nin bugün bir fiyat varlığı ve ağırlığı oluşmuş durumda. Hemen her yerde kripto para birimi dendiğinde Bitcoin akla geliyor. Ayrıca ulaştığı fiyat seviyesi göz kamaştırıyor.

Bitcoin'i taşımamız için bir araç tutmanıza da gerek yok. Altın gibi değil. Transferi son derece kolay ve ucuz. Varlığı bir dijital cüzdanda çok kolay bir şekilde tutabiliyorsunuz.

Diğer taraftan Bitcoin'in neredeyse tüm ülkelerin para birimleriyle bir etkileşimi de söz konusu. Böylesine geniş bir alana sahip olan bir kripto para biriminin ölmesini beklemek akla muhal.

Öyleyse siz siz olun ''Bitcoin Ölecek'' diyenlere itibar etmeyin. Gün gelecek ''Bitcoin Ölecek'' diyenler ölecek ama Bitcoin var olmaya devam edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ