Seçkin emtia tüccarı Peter Brandt, son Twitter yorumuna göre XRP'nin 'manipüle edilmiş bir aldatmaca' olduğuna hala inanıyor.

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Peter Brandt’tan Ripple Açıklaması: Manipüle Edilmiş Bir Dolandırıcılık

Seçkin emtia tüccarı Peter Brandt, son Twitter yorumuna göre XRP'nin 'manipüle edilmiş bir aldatmaca' olduğuna hala inanıyor.

Ayrıca, token fiyatının neredeyse sıfıra gidebileceği tahminini ikiye katladı ve tüccarlardan daha fazla sabır istedi.

"Çıkmaz sokak"

Mayıs ayında Brandt, otuz yılı aşkın ticaret deneyiminin ona meşru projeleri olası dolandırıcılıklardan ayırt etmeyi öğrettiğini belirtti.

Daha önceki bir tweet'te, geçtiğimiz yıl için neredeyse anemik olan XRP'nin fiyatının sadece "çanta sahipleri" tarafından desteklendiğini iddia etti.

Token Ekim 2019'dan beri agresif satış baskısı altında. Bitcoin (BTC) son zamanlarda 2020'nin kabaca 10.500 $ 'a yükselmeyi başardı, XRP Şubat zirvesinden 0.35 $' ın yüzde 42 altında kaldı.

Brandt, XRP'yi 'çıkmaz sokak' olarak görürken, ücretsiz olarak verilmesi gerektiğini öne sürüyor.

Brandt, XRP’yi eleşitren tek kişi değil elbette. Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, XRP'yi havadan' Ripple Labs tarafından oluşturulan dolandırıcılık koini olarak adlandırdı.

 Morgan Creek Capital CEO'su Mark Yusko, kripto para endeks fonuna 'çok yakından tutulan' kripto para birimini eklemeyi reddediyor. Bu arada, finansal analist Preston Pysh, XRP fiyatının organik olarak büyüyemeyeceğine inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ