Son zamanlarda çok fazla Bitcoin yorumları yapılıyor. Emtia ticareti uzmanı Peter Brandt, son rallisine rağmen Bitcoin'in hala bir ayı piyasasında olduğunu öne sürüyor.

Bitcoin’in Her Hareketini Bilen Peter Brandt

Son zamanlarda çok fazla Bitcoin yorumları yapılıyor. Emtia ticareti uzmanı Peter Brandt, son rallisine rağmen Bitcoin'in hala bir ayı piyasasında olduğunu öne sürüyor.

Peter Brandt'a göre, Bitcoin (BTC), fiyatının 2019'da yüzde 95'ten fazla yükselmesine ve bu yıla yüksek bir notla başlamasına rağmen, hala ayı piyasası bölgesinde yer alıyor.

Brandt, mevcut ayı piyasasının 26 ay sürdüğüne inanıyor.

Yaklaşık 20.000 dolara yükseldikten sonra, Bitcoin'in fiyatı 2017 yılının sonunda bir hafta boyunca yaklaşık yüzde 28 oranında düştü. Ocak ayında kısa süreli bir toparlanmanın ardından, önde gelen kripto para birimi aşağıya doğru giderek devam etti ve Aralık 2018'de 3.100 dolarlık en aşağı seviyeye ulaştı.

2019'un ikinci çeyreğinde, BTC'yi yıllık en yüksek seviyesi olan 13.777 dolara iten bir Libra yakıtlı ralli vardı. Sonra yüzde 50'lik bir düzeltme boğaları altüst etti.

Ocak ayında güçlü bir başlangıçtan sonra, Bitcoin'in 2014'ten bu yana en kötü Şubat performansı ile bir kez daha bir dönüm noktasında kalıyor.

Bitcoin'in Karanlık Geleceği

U.Today tarafından bildirildiği üzere, Brandt kısa süre önce daha aşağı yönlü baskıya yol açabilecek bir baş ve omuz modeli tweetledi.

Kripto kralı Aralık 2018 tabanının altına düşecek olsaydı, tüccar hala on yıl süren büyük bir boğa eğiliminde olmasına rağmen hikayesinin sonu olabileceğini tahmin etti.

 Yarılanma yaklaşırken, birçok kişi BTC'nin bir sonraki büyük makro hareketini yapmasını bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ