Bitcoin’in fiyatı, hash gücü yarılanmadan sonra % 25 + düştükten sonra bile 9.000 $ aralığını korudu.

Bitcoin’in Kısa Vadeli Artışının Beklenenden Fazla Yükselişi Var

Bitcoin’in fiyatı, hash gücü yarılanmadan sonra % 25 + düştükten sonra bile 9.000 $ aralığını korudu. Hashrate’teki düşüş, verimsiz madencilerin ekipmanlarını kapattıklarını gösterirken, fiyatın istikrarı, madencilerin geri kalanının bu düzeyde rahatça kârlı olduğunu gösteriyor.

BTC paralel kanaldan koparken, fiyat daha fazla dalgalanıyor gibi görünüyor. Yazım sırasında, Bitcoin paralel kanaldan 9.400 $ 'dan ayrıldı ve şu anda 9.700 $' da.

Ancak, en az 9.800 $'a varan artışlar mevcuttur.

Son derece yükselen bir senaryoda, fiyat Şubat seviyelerini 10.000 $ 'dan tekrar test edebilir.

Fiyat bu oranda artmaya devam ederse, yukarıda görüldüğü gibi [9.850 $] dirence çarpacak, bu da 08 Mayıs'tan 14 Mayıs'a kadar uzanan bir çizgi.

Fiyat yükseldikçe RSI daha yüksek bir yükseliş oluşturdu. Bu çalışmalarda yükseliş gösteriyor.

Bu nedenle, fiyat 9.850 dolara kadar bir artış potansiyeli gösteriyor ki bu yaklaşık 9.400 dolardan % 5'lik bir artış söz konusu olabilir.

Bu birkaç saat içinde olsa da, Bitcoin'in uzun vadeli senaryosu son derece yükselişte.

Mevcut haftalık mum, çok yıllı eğim direncinin üzerine çıkmayı başardı, bu nedenle, ilk birkaç haftada yavaş olmasına rağmen kopma son derece boğa olacaktır. Haftalık mum bu direncin [10,000 $] üzerine çıkarsa, en azından bir sonraki engel 13,800 $ 'a kadar, BTC için büyük bir engel temizlenir.

Etkin bir şekilde halving etkinliğini tamamlayan Bitcoin, daha da az bir varlık haline geldi. Bu nedenle, ekonomik yönlere göre Bitcoin'in fiyatı daha yüksek olmalıdır. Dünya genelinde yaygın enflasyon ile Bitcoin'in bu seviyede kalma şansı düşüktür.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ