Bitcoin’in bu rallinin ortasında teyit edilmemiş işlemlerin sayısı düşüyor. Havuz şu anda Temmuz 2019'dan beri en yüksek seviyede.

Bitcoin’in Onaylanmamış İşlemleri Temmuz 2019

Bitcoin’in bu rallinin ortasında teyit edilmemiş işlemlerin sayısı düşüyor. Havuz şu anda Temmuz 2019'dan beri en yüksek seviyede.

Bitcoin (BTC) yakında talep arttıkça onaylanmamış işlemlerde ani bir artış görebilir. Bununla birlikte, önde gelen kripto para birimi, dalgalanma ile başa çıkmak için son zamandan daha iyi donanımlı görünüyor.

Bitcoin Mempool Tıkanıklığı Temmuz 2019 Seviyelerinde

Talep arttıkça Bitcoin’in onaylanmamış işlemleri de artmaya devam ediyor. Böyle bir artış, varlığın mempool'un dolduğunu ve ortalama ücretlerin arttığını gördüğü 2019 yazını anımsatmaktadır.

Ancak, endişelenmeniz için bir neden yok. Bitcoin’in ortalama işlem ücretleri geçen yaz ayına göre hala nispeten düşük. Şu anda ortalama ücretler 0,83 dolar civarında. Diğer kripto para ağlarına kıyasla hala oldukça yüksek olsa da, Haziran 2019 ücretlerin işlem başına neredeyse 6,00 dolara yükseldiğini gördü.

 Dünyanın ilk kripto para birimi, 2017 yılının sonlarında boğa piyasasının yüksekliğindeki pozisyon artışını kaldıramadığı için eleştirildi. O zaman Bitcoin’in işlem ücretleri, tüm zamanların en yüksek seviyesi 50 doların üzerine çıktı. Ancak 2017'den bu yana çok şey değişti. Tüm Bitcoin işlemlerinin yarısından fazlası, ücretleri düşüren ve ağ tıkanıklığını önlemeye yardımcı olan SegWit kullanıyor. Günümüzde çoğu borsa SegWit'i uyguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ