Bitcoin daha da yükselmeye devam etti ve yakın zamanda 6.750 dolara yükseldi.

Bitcoin’in Son Hareketi 2019 Nisan’ını Hatırlattı

Bitcoin daha da yükselmeye devam etti ve yakın zamanda 6.750 dolara yükseldi. Bununla, kripto para birimi günlük en düşük seviyeden 6.200 $ civarında yaklaşık % 9 ve haftasonu en düşük seviyesinden % 16'nın üzerinde yükselerek 5.800 $ seviyesine geldi.

Aynı büyüklükte olmasa da, birçoğu Bitcoin’in son fiyat hareketini Nisan Fool’un ve 2 Nisan’da geçen yıl görülen % 25’lik artışa benzetmişti.

Analistler, kripto para biriminin daha yüksek devam edebileceğine inanıyor.

Bitcoin Daha da Yüksek Olabilir mi?

Önde gelen kripto para birimi tüccarı Flood, Bitcoin'in hafta sonu 6.200 doların altına taşındı, yakın zamanda kripto para biriminin durağının muhtemelen 8.000 dolar olduğunu yazdı. Grafikleri kilit bir direnç olarak 8.000 dolar ve bir hacim profili perspektifinden hiç kimsenin arazisi olarak 7.000 ila 8.000 dolar arasındadır.

Ayrıca, Bloomberg'e göre, son fiyat eylemi önemli bir satın alma sinyalinin görünmesine izin verdi: Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi (Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve EOS'u içeren en iyi dijital varlıkların bir endeksi) bir eğilim göstergesine göre bir satın alma sinyali, GTI Vera Yakınsama Iraksama Göstergesi.

 Bir alım sinyali en son Ocak ayında, Bitcoin'in 7.000 $ 'ın ortasında işlem gördüğü zaman görüldü. Ve Şubat ayı sonunda, BTC'nin o zamandan beri “Kara Perşembe” olarak adlandırılan 12 Mart kapitülasyonundan önce 9.000 $ 'ın ortasında işlem gördüğü bir satış sinyali görüldü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ