Bitcoin IRA’nın COO’su Chris Kline, 2020’nin şirketi ve genel olarak kripto endüstrisi için büyük bir yıl olmasını bekliyor.

Bitcoin IRA, Halving Etkinliğinden Sonra Yatırımlarda 1 Milyar Dolara Ulaşmayı Planlıyor

Bitcoin IRA’nın COO’su Chris Kline, 2020’nin şirketi ve genel olarak kripto endüstrisi için büyük bir yıl olmasını bekliyor.

Şirketin COO’su Chris Kline ile yaptığı son görüşmeye göre, müşterilerinin emeklilik hesapları için Bitcoin satın almalarına izin veren ilk şirket olan Bitcoin IRA, yatırımlarda 1 milyar dolardan fazla para kazanmayı bekliyor. Şu an itibariyle, şirketin kasasında 350 milyon dolar bulunuyor.

Kline, yeni ürünlerinin piyasaya sürülmesinin yukarıda belirtilen hedeflere ulaşmalarını sağlayacağını ifade ederek bu gelişmenin hem halving etkinliğine hem de Facebook’un Libra’sının lansmanına denk geleceğini belirtti.

Altcoinlerden Uzak Kalmak

Şu an itibariyle, Bitcoin IRA, Bitcoin ve üst altcoinlerin tek seçenek olması nedeniyle çok fazla para desteklememekte. Kline, yeni dijital varlıkları dolandırıcılık projeleri korkusuyla eklemediklerini ifade ederek bu konuda "muhafazakar bir yaklaşıma" sahip olduklarını iddia ediyor.

Gelecekte, daha sonra aldatmaca olduğu, likiditesini kaybettiği ya da hükümet düzenleyicileri tarafından kaygı duyduğu endişeleri bulunan daha küçük koinler sunmak istemiyoruz.

Kline, altcoin ordularına kuşkuyla yaklaşıyor, ancak küresel ticarette büyük yıkıcı bir güç olabileceğini iddia ederek Libra hakkında söyleyecek güzel sözleri belirtiyor ve şöyle diyor:

Yine de düzenleyiciler aracılığıyla onaylanması gerekmekle birlikte, tüccarlar ve diğer katılımcılar için önemli ölçüde daha düşük ücretlerle sürtünmesiz sınır ötesi işlemler yaratmasını bekliyoruz

DeFi İçin Yeni Bir Sınır

Ekim ayının sonunda, Bitcoin IRA, Genesis Capital ile ortaklık kurduktan sonra dijital varlıklara ilgi göstermeye başladı. Genesis Capital üçüncü çeyrekte 870 milyon dolarlık yeni kaynak elde etti ve bu da gelişen kripto kredi verme sektörüne ivme kazandırdı.

Faiz kazandırma hesapları sunan Bitcoin IRA, gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin gelişimi için yeni bir adım olarak görülüyor.

“Müşterilerimizin gruplarını seçmek için şimdi faiz kazandıran hesapların başlatılmasından heyecan duyuyoruz. Bu, emeklilik hesapları için ilk önce endüstriye ve müşterilerimize büyük bir fayda sağlıyor.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ