Bitcoin Jesus Roger Ver, Elon Musk'ın platformu kripto topluluğundan devralmasına bir başka destek gösterisinde bıraktıktan bir yıl sonra Twitter'a geri döndü.

Bitcoin Jesus Twitter

Bitcoin Jesus Roger Ver, Elon Musk'ın platformu kripto topluluğundan devralmasına bir başka destek gösterisinde bıraktıktan bir yıl sonra Twitter'a geri döndü.

Ver, Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin yerine Dogecoin'i onayladı, Michael Saylor'u Bitcoin maksimalizmi nedeniyle eleştirdi ve hala birkaç kriptoya sahip olduğunu iddia etti.

Bitcoin  geri döndü! Sosyal medyadan ve hatta düzenli konuşmacı olduğu kripto konferanslarından uzun bir aradan sonra Roger Ver geri döndü ve bir röportajda Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasına desteğini gösterdi, Doge'u selamladı ve Bitcoin'i eleştirdi ve Michael Saylor'a seslendi. ve "tekno-kabarcık saçmalığı" yaymak için onun türü.

Ver, neredeyse evanjelik benzeri olan Bitcoin'e olan bağlılığı nedeniyle 'Bitcoin Jesus' lakabını aldı. Bitcoin'in İnternet'teki teknoloji meraklılarıyla sınırlı olduğu ilk yıllarının çoğunda Satoshi'nin müjdesini yayarak adına kadar yaşadı. Bitcoin sonunda patlak verdiğinde Ver, kripto olaylarında her zaman mevcut konuşmacılardan biri ve Ripple ve 14 milyar dolar değerindeki günümüzün multi-milyar dolarlık kripto şirketlerinin epeyce erken yatırımcılarından biri olarak Satoshi evangelizmiyle devam etti.

Bitcoin Jesus, Twitter'a geri dönen veya Elon Musk'ın devralınmasını öven birçok kripto meraklısından biri. Coinbase CEO'su Brian Armstrong da büyük bir hayran, "Elon'un twitter satın alması ifade özgürlüğü için büyük bir kazanç ve muhtemelen dünyanın gidişatını çoğu insanın düşündüğünden daha fazla değiştiriyor" diyor.

Ver, bu hareketin sosyal medya platformu için büyük bir sıçrama olduğuna inanıyor ve Perşembe günü Bloomberg'e verdiği röportajda şunları söyledi: Kesinlikle Twitter'ı daha çekici hale getirecek. Musk'ın sansür çağrısı yaptığı için gerçekten çok minnettarım.

Bitcoin Jesus Artık Dogecoin'i Destekliyor

Ver, Bitcoin Jesus olarak anılmasına ve ilk günlerinde BTC'yi hararetle desteklemesine rağmen, 2017'de en iyi kripto parayla ve daha hızlı ve daha ucuz işlemler için daha büyük blokları tercih eden diğerleriyle birlikte Bitcoin Cash olarak ayrıldı. Şimdi söylediği gibi, Dogecoin dahil her şey BTC'den daha iyidir.

Dogecoin önemli ölçüde daha iyi. Daha ucuz ve daha güvenilirdir. Dünyanın baskın kripto para birimi için üç yarışmacı seçmem gerekseydi, bunlar Doge, Litecoin ve Bitcoin Cash olurdu.

 Bitcoin ve Bitcoin Cash'deki köklerine rağmen Ver, her zaman aynı anda birkaç kripto para birimi tuttuğunu söylüyor. Bloomberg'e “Ben kesinlikle bir kripto para balinasıyım” dedi. “Kripto para biriminde her zaman çok çeşitli bir sepetim oldu. Asla bir Bitcoin veya Bitcoin Cash maksimalist olmadım.”

Röportajında, BTC maksimalizminin somut örneği haline gelen Microstrategy CEO'su Michael Saylor'a da bir tokat attı. Saylor, BTC hayranları ona hayranken, diğerleri altcoinlere karşı duruşundan nefret ederken, sevgi ve nefreti neredeyse eşit oranda ortaya çıkarıyor.Saylor Bitcoin'in nasıl şifreli paketler olduğundan bahsediyor .

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ