Bitcoin (BTC) fiyatı sonunda 8.300 $ direncinin üzerine çıktı ve dijital varlığı 8.500 $'a yükseltti.

Bitcoin (BTC) fiyatı sonunda 8.300 $ direncinin üzerine çıktı ve dijital varlığı 8.500 $'a yükseltti. Fiiyatlar geçtiğimiz hafta 7.655 $'dan 8.483 $'a yükseldiği mevcut yükseliş trendine geri döndü.


Bir hafta içinde ikinci kez, fiyat, son 7 aydır uzun vadeli bir direnç olarak hizmet eden, genellikle referans gösterilen inen kanal eğilim çizgisinin üzerine çıktı. Direnç üzerindeki kopuşu satın alacak bazı tüccarlar olsa da, dikkatli fiyat yatırımcıları, önceki fiyat eyleminin Bitcoin'i tekrar tekrar bu seviyenin üzerinde tutamayacağını gösterdiğinden, dijital varlığın trend çizgisinin üzerinde olup olmadığını görmek için 4 saatlik kapanışı yakından izleyecek.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 8 Ocak'tan beri ilk kez bir günlük daha yüksek bir yükselişe geçerek 8,464 $'a yükseldi ve 8.500 $ direnç seviyesini temizledi.

Şu anda, Bitcoin fiyatı 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde ve en son fiyat hareketi 8.000 $ 'ın güçlü destek olarak işlev göreceğini göstermekte. Yatırımcılar şimdi 8.300 $ 'ın direncin desteğe dönüp dönmeyeceğini görecekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ