Bitcoin 29 Eylül'de hafifçe yükseldi ancak yukarı hareketini sürdüremedi.

Bitcoin 29 Eylül'de hafifçe yükseldi ancak yukarı hareketini sürdüremedi.  30 Eylül'de 43.000 doların üzerine çıktı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin fiyatı, kısa vadeli azalan bir direnç çizgisinden çıktı ve bir sonraki en yakın direnç alanına doğru hareket etme sürecinde. Kripto para birimi şu anda daha önce destek görevi gören ancak şimdi dirence dönüşen 44.000 $ alanının üzerine çıkmaya çalışıyor. Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler bazı yükseliş işaretleri gösteriyor.

 Bitcoin Sadece Birkaç  Gün İçinde İkinci Kez 41.000 Doların Altına Düştü

Bitcoin'in son birkaç gün içinde karşılaştığı artan oynaklık dün de devam etti. Kripto para birimi sadece birkaç gün içinde ikinci kez 41.000 doların altına düştü, ancak boğalar onu neredeyse anında birkaç bin dolar yukarı çekti. Bununla birlikte, Bitcoin'i 40.800 $ 'lık yeni bir düşük seviyeye düşüren başka bir fiyat düşüşü ortaya çıktığından acı henüz bitmedi.  Durum yine biraz hızlı değişti ve bu sefer daha da yükseldi. Sadece birkaç saat içinde, Bitcoin kabaca 3.000 $ değer ekledi ve gün içi en yüksek 43.800 $ 'a ulaştı. Şu an itibariyle, birkaç yüz dolar geri çekildi ve 43.000 dolar civarında bulunuyor.

 Bitcoin'in piyasa değeri 800 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin'in piyasa değeri 800 milyar doların üzerine çıkarken, alternatif kripto  paralar üzerindeki hakimiyet %43'ün biraz altına yükseldi. Öte yandan, çoğu alternatif madeni para son birkaç gün içinde önemli bir kazanç elde edemedi. Ethereum, bir süredir olduğu yerde 3.100 dolardan 2.900 dolara düştüğü için en büyük kaybedenlerden biri oldu. Son 24 saat içinde ETH hızlandı ve 3.000 doların üzerine çıktı, ancak şu andan itibaren bir kez daha bu seviyenin altına geriledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ