Kurumsal para kripto endüstrinin büyük bir kısmını oluşturuyor. Büyük yatırımcılar neler olduğunu zaten biliyor: koronavirüs kıyameti burada ve insanlığın tedavisi yok.

Bitcoin Korelasyonu Açıklandı: Büyük, Küçük Yatırımcılar Satıyor

Kurumsal para  kripto para endüstrinin büyük bir kısmını oluşturuyor. Büyük yatırımcılar neler olduğunu zaten biliyor: koronavirüs kıyameti burada ve insanlığın tedavisi yok. Yani, bitcoin dahil olmak üzere ellerinden geleni satıyorlar. Öte yandan, bir koronavirüs saldırısına hazırlanan ve ellerinden gelen her şeyi satan küçük sahipleri olabilir.

Ancak küçük sahipler, Bitcoin'in fiyatını etkilemek için o kadar büyük meblağlara sahip değiller.

Jamie Dimon ve diğer finans uzmanları, Bitcoin'in yatırımcının gözünde sadece bir varlık olduğunu iddia etti. Wall Street'ten yatırımcılar, riskler nedeniyle Bitcoin'i bir tür en kötü yatırım fırsatı olarak görüyorlar. Kripto para birimi, acı ortaya çıkarsa, varlıkların dampingi arayışında bir numaralı hedeftir.

Bitcoin alanında, insanların Bitcoin'i özel bir şey olarak aldıklarını iddia ediyorlar. Gerçekte, durum hiç de böyle değil. Çok fazla Bitcoin tutarsanız, nadir bulunan bir şey olarak kabul edersiniz. Diğer insanlar satın aldıkça, her zaman sadece Bitcoin hakkında konuşarak zengin olursunuz.

Ancak deneyimli pazar köpekbalıkları bunun hakkında konuşmuyor, umursamıyor. Ekosistem kâr getirmeye başlayana kadar çalışırlar ve işte olan da budur. İyi iş adamları herhangi bir varlığı alabilir ve zamanla daha kârlı hale getirebilir - bu sadece onların tutkuyla birleştirilen yetenekleri. Ancak dünya kaosun eşiğinde olduğunda, sadece güçlü ruh, nakit, altın veya Louis Vuitton tarafından tasarlanan güzel bir kafa maskeleri için hisse senetlerini ve kripto para birimini bırakma cazibesine direnebilir. Peter Brandt'a göre, Bitcoin 1.000 seviyenin altına bile gerileyebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ