Önde gelen blockchain araştırma firması bir makale yayınladı.

Bitcoin Korelasyonu Hala Tüm Varlık Sınıfını Meşrulaştırıyor Olabilir

Önde gelen blockchain araştırma firması Araştırma Direktörü Matt Chwierut, yakın zamanda 2020'deki potansiyel blockchain eğilimleri, Bitcoin korelasyonu, menkul kıymet token ihraçları ve Libra’nın ötesinde kurumsal kabul üzerine genişleyen bir makale yayınladı. Makalede Chwierut, bu yıl bir menkul kıymet tokenı devrimi beklenirken, bu tür iyimserliklerin gerçekten garanti edilemeyeceğini savundu.

Chwierut'a göre, Smith + Crown, “Menkul Kıymetler Plus” a dönüşerek “zorlayıcı fırsatlar ortaya çıktıkça alana yeni para getiren” bir menkul kıymet token olasılığı hakkında sürekli konuştu. Bu önemli bir gelişme olsa da, böyle bir değişim için her şeyin yerinde olduğunu savunmaktır.

Ancak Chwierut, menkul kıymet tokenlarının verilmesi, ticareti ve velayetini desteklemek için altyapı geliştirilmesi konusunda ilerleme kaydedildiğini itiraf etti. Ancak, “yaklaşımı benimseyen bir mini portföy oluşturmak için yeterli cazip projenin bulunmamasının önemli bir sorun olmaya devam ettiğini” belirtti. Daha sonra, az sayıda gerçekten çekici menkul kıymet token teklifinin hızlı bir şekilde önemli hale geleceğini belirtiyor.

Ayrıca, genişletilmiş bir kripto ekosistemin büyümesini desteklemek için sürekli gelişimin, katman-2 çözümünden daha akıllı sözleşme platformlarının daha çeşitli dizilerine kadar önemli bir trend olduğunu söyledi. “Facebook tartışmalı olarak böyle bir ilgi ifadesini temsil etmesine veya temsil etmesine rağmen oluşturduğu yaygın kamusal ve özel muhalefet, mekanın kurumsal olarak benimsenmesinin daha az sorunlu örneklerinin bulunabileceğini gösteriyor.”

Hem tedarik zincirleri hem de finans için kurumsal ilgi mevcut olsa da, Chwierut bunların ağırlıklı olarak içeriden gelenlerin ilgisini çektiğini savundu. Ayrıca, daha popüler ve yaygın olarak görülebilen şirket gruplarından ilgi ve bağlılık kamuya açıksa, “sektöre önemli bir hayat vermesi gerektiğini” söyledi.

 Chwierut ayrıca Bitcoin ile ağır altcoin korelasyonunun hala tüm varlık sınıfını meşrulaştırdığını ve endüstri katılımcılarının projeleri ayıran temelleri güçlü bir şekilde ayırt etmediğini öne sürdü. Ayrıca, fiyat değişikliklerinin birbirinden ayrılmasının, varlık sınıfının olgunlaştığını ve “kripto varlıkların dikkat için daha rekabetçi ve kendi temel ilkelerine dayanarak hareket ettiği” bir dönemin geri dönüşünü işaret edebileceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ