Şimdi koku testi nereden çıktı diyeceksiniz.

Bitcoin, Kripto Paralar ve Koku Testi

Şimdi koku testi nereden çıktı diyeceksiniz. Bitcoin ve kripto para alanında yer alan yatırımcılara önemli bir tavsiye bu aslında. Konuyu belki de şimdiye kadar farklı açılardan duymuş olabilirsiniz ama koku testi sizin bu alanda sağlam bir şekilde ilerlemeniz için çok gerekli.

 

Bitcoin ve Kripto Paralarda Yatırım Tavsiyesi

Buradaki koku testinden kast ettiğimiz aslında kripto para projelerine karşı nasıl bir tavır alacağınız ile ilgili. Örneğin bir proje ile karşılaştınız. Sizlere yüksek getiriler vaat ediyor. Öncelikle böyle bir şeye karşı çok dikkatli olmanız gerekecek.

Alacağınız tavırlarda birincisi eğer proje çok yüksek bir getiri vaat ettiyse bu yatırımın gerçekten de çok riskli bir yatırım olduğunu baştan kabul etmemiz gerekiyor. Tüm birikimlerinizi bir anda kaybetmeniz yüksek olasılık.

Eğer böyle bir yatırım tavsiyesini herhangi bir kripto para fenomeninden aldıysanız bu durumda dikkatiniz ikiye katlanmalı. Böyle bir fenomenin tüm dünyanın usta yatırımcılarının keşfedemediği bir yatırım fırsatını yakalamış ve bunu sizinle paylaşma inceliğini göstermiş olması pek de rastlanan bir durum değil. Yatırım tavsiyesi verilmişse fenomenin çıkar ilişkisini dikkate alın derim.

Üçüncü ve son seçenek ise size yüksek getiri vaat eden kripto para projesinin net bir şekilde sahtekarlık ve dolandırıcılık faaliyeti olduğu. Çoğunlukla bu üçüncü seçeneğin kripto para dünyasında varlığını görüyoruz. O yüzden koku testini iyi yapmanızı öneriyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ