Bitcoin Kurumsal Cephede İlerleme Sağladı Ancak "Finansman Hızı Sınırlı" gözüküyor.

Bitcoin Kurumsal Cephede İlerleme Sağladı Ancak "Finansman Hızı Sınırlı"

Bakkt'ın lansmanı, Galaxy Digital'in yepyeni BTC fonlarının, Fidelity'nin bitcoin ürününün ve TD Ameritrade'in Nasdaq'taki Bitcoin ticaret hizmetinin aracılık platformu aracılığıyla lansmanı, son 12 ay içinde bazı önemli kripto para etkinliklerini işaretledi, ancak Vision Hill'in son zamanlarda yayınladığı rapor, yapıcı katılımın henüz alana girmediğini gösteriyor.

Yatırımlar Artıyor

Grayscale'in raporundaki veriler, sermaye açısından akıllıca, Bitcoin odaklı ürünlerin büyümesini yüceltti; Grayscale Bitcoin Trust, üçüncü çeyrekte üç aylık 171,1 milyon dolarlık en büyük girişe tanık oldu ve ikinci çeyrekte yüzde 200'ün üzerinde bir büyüme kaydetti. Anlatım, Bitcoin ile sınırlı değildi, çünkü birçok temel odaklı, kripto-yerli hedge fonu kamu ve özel dijital varlıklara yatırımları geliştirdi.

Raporda, sektörde hâlâ çok az sorun olduğu ortaya çıktı: Kripto varlıklar finans endüstrisinde hala yeni olduğu için, büyük yatırımcılar hedge fon yapıları veya dijital varlık yönetimi için girişim fonu yapıları arasında mücadele etti.

Kısıtlı Fonlar

Geçmişte gözlemlendiği gibi, Bitcoin anlatısı, ister bir değer deposu varlığı ister bir makro çit olsun, zaman zaman değişiyor. Gerçekte, dijital varlıklar bir bütün olarak belirli bir yapıya tam olarak uymadı ve çeşitli yatırımcıların çeşitlendirilmiş bir yaklaşımına yol açtı.

Kısıtlı fon listesine ek olarak, daha büyük bir kurumun karşılaştığı büyük bir engel, mevcut veri ve bilgiler için tanımlanmış sınırların olmaması şeklinde. Çalışma, kurumsal cepheden önemli bir ilerleme kaydedildiğini, ancak finansman hızının belirli bir hız ile sınırlı olduğunu gösteriyor.

Bitcoin'in son 24 saatte yüzde 6.60'lık bir büyüme kaydettikten sonra fiyat dalgalanmasının yeniden patlamasıyla sonuçlandığını görüyoruz. 7500 dolarlık direnç kırıldı ve ayının yazıldığı sırada BTC 7518 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ