Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve TRON (TRX) büyümeye devam edebilir mi?

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve TRON (TRX) büyümeye devam edebilir mi?Kripto para sahipleri, çalkantılı haftanın son gününde yükseliş halinde. Son 24 saatte fiyatı yüzde 0,39 oranında düşen Tezos (XTZ) hariç, ilk 10 koinin çoğu yeşil bölgede.

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve TRON (TRX) hakkında temel bilgiler aşağıda sunulmuştur.

BTC / USD

Bitcoin (BTC) son senaryomuzu takip etmedi ve desteği 9.600 $ 'dan çıkardı. Fiyatı yüzde 2,40 arttı.


Saatlik grafikte, Bitcoin 10.000 $ işaretini tekrar test etti. Ancak, alıcıların fiyatı yükseltmek için zayıf olduğunu gösteren uzun bir fitil nedeniyle bu seviyenin üzerinde kalamadı. Uzun vadeli tahminler yükseliş gösterse de kısa bir yan eğilim eğilimi yüksek.

Bu durumda, Bitcoin (BTC), grafikte belirtildiği gibi 9.700-9.800 dolar arasında kalmak üzere.

Bitcoin, yazım sırasında 9.910 $'dan işlem görüyor.

LTC / USD

'Dijital gümüş', Bitcoin'den (BTC) daha iyi fiyat hareketleri gösteriyor. Litecoin (LTC) fiyatı önceki 24 saatte neredeyse yüzde 4 arttı.


Litecoin (LTC) uzun vadeli çalışmasını bitirmek üzere çünkü ticaret hacmine göre fiyatı itmek isteyen alıcılar bulunmuyor. Ayrıca, kripto paranın satış hacmi artmaya devam ederek potansiyel bir düşüşü teyit ediyor. Ayrıca, kripto para, yükselen bir kama deseni içinde sıkışmış durumda. Bu nedenle, ayıların LTC'yi kısa süre içinde 75 dolara itme olasılığı bulunuyor.

Litecoin yazım sırasında 79.29 $ 'dan işlem görüyor.

TRX / USD

TRX listemizdeki ana lider. Fiyatı son gün yüzde 4'ten fazla arttı. Aşağıdaki tabloya göre henüz zirveye ulaşmadı.


Dört saatlik grafikte TRX düzeltmesini tamamladı ve daha önce ulaştığı seviyelere geri dönmek üzere. MACD göstergesi boğa ve Bollinger Band göstergesinin yukarı doğru hareket eden çizgileri söz konusu. Boğa tahmini, en yakın direnç bölgesinin yaklaşık 0.22 $ seviyesinde olmasıyla ilgili olmaya devam ediyor. Bu seviyeye bu ayın sonuna kadar ulaşılması bekleniyor.

TRX yazım sırasında 0.0209 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ