Bitcoin 7.400 dolarlık alanda düzeltmeyi başarırken, kripto tüccarları başka bir yükseliş döng.üsünün başladığını söylüyor

Bitcoin MACD Göstergesi Bir Yıllık Ayı Piyasasından Sonra Yükselişe İşaret Ediyor

Bitcoin hash gücü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından hiçbir madenci ekipmanlarını satmak için teslim olmayacak gibi görünüyor, Bitcoin fiyatı 7.400 dolarlık alanda tutuluyor ve bazı kripto para tüccarları yeni bir yükseliş döngüsü başladıkça hash gücünün yükselmeye devam edeceğine inanıyor .

"Yeni Bir Yükseliş Döngüsü Başladı"

Son tweetinde, kripto tüccarı @IamCryptoWolf, topluluğun dikkatini Bitcoin’in 1 aylık grafiğine çekiyor. Hareketli ortalama yakınsama-ıraksama endeksinin (MACD) ayı piyasasının sona erdiğini gösterdiğini ve bir yıl sonra yükseliş işaretini geçtiğini söylüyor.

Yatırımcı, Bitcoin için yeni bir yükseliş döngüsünün başladığını belirtti.

“7.870 $ 'ı Geçmek BTC'yi Yükseltebilir"

Kripto tüccarı Scott Melker, mavi bir çizgiyle işaretlenmiş grafiğinde 7.870 $ seviyesine işaret ediyor ve bu direnç seviyesini kırmanın ve desteğe dönüştürmenin çift dip paternini doğrulayacağını ve Bitcoin'in daha yüksek seviyelere çıkmasına izin vereceğini söylüyor.

‘Bitcoin Gerçekten İyi Görünüyor’

Tüccar D.I.Y. Investing (@vajolleratzii), Bitcoin'in gerçekten iyi göründüğünü söylüyor. Günlük RSI büyük bir yükseliş ayrışması oluştuğundan, düşüş momentumunun ortadan kalktığını belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ