Bitcoin (BTC) ağ hash gücü ve zorluğu, tarihi Mart 2020 düşüşünden kurtulma yolunda ilerliyor. Madenci teslim olma ertelendi mi?

Bitcoin Madencileri Teslim Olmaktan Vaz mı Geçti?

Bitcoin (BTC) ağ hash gücü ve zorluğu, tarihi Mart 2020 düşüşünden kurtulma yolunda ilerliyor. Madenci teslim olma ertelendi mi?

Coinmetrics analistleri tarafından sağlanan istatistiklere göre, madenciler Kara Perşembe'nin neden olduğu kayıpları azaltmak için yeterli momentuma sahipler.

Bitcoin (BTC) Ölüm Spiral Ertelendi

Coinmetrics'in açıklamasına göre, Bitcoin (BTC) tarihindeki ikinci büyük düşüş, madenciler çabalarını güçlendirdikçe uyum sağlamaktan çok uzak değil.

Tüm Bitcoin (BTC) madencilik teçhizatları tarafından üretilen saniye başına tahmini terahash sayısı olan Bitcoin (BTC) hash gücü, piyasa çökmesinden önce bulunduğu aralıklara geri döndü. Yeni bir Bitcoin (BTC) bloğu çıkarmanın ne kadar zor olduğunun bir göstergesi olan ağ zorluğu da iyi gidiyor ve % 6 geri döndü. Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin (BTC) ağ zorluğu 14.715 TH / s'de Ocak seviyesine yakındı.

Bu olumlu istatistikler, Bitcoin'i (BTC) gömmek için çok erken olduğuna inanan bir topluluk için güven sağlayabilir. Genel madencilik teslimiyetinin varsayımsal bir senaryosu olan bir 'ölüm spirali' bir kez daha ertelendi.

Bitcoin (BTC) Fiyatı da Kurtarılacak mı?

Tüccar ve analist PlanB zaten 'stok-akış' model grafiğindeki verileri göstermişti. Bu modele göre, kripto kralı bu yıl 100.000 dolara ulaşabilir.

Ancak, daha önce bildirildiği gibi, bazı analistler Bitcoin'in (BTC) hash gücü hareketlerinden etkilenmediğinden eminler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ