Önde gelen Bitcoin madencilik teçhizatı üreticisi Bitmain, ABD’ye yakın gelecek vaat eden yeni bir pazar için iki resmi distribütör seçtiğini açıkladı.

Bitcoin Mining Devi Bitmain Yeni Gelecek Vaad Eden Pazarda Antminerler Satacak

Basın bülteninde açıkandığı üzere, dünyanın en büyük Bitcoin madencilik ekipmanı üreticisi Bitmain, Güney Amerika pazarına giriyor ve Antminer'lerini bölgeye dağıtmak için iki şirket seçti.

Bitmain Küresel Dağıtım Ağını Genişletiyor

Madencilik donanımını yapan Çin devi Güney Amerika pazarına doğru genişliyor ve bölgedeki Antminerlerini satmak için iki danışmanlık şirketi seçti: Bit5ive ve Fastblock.

NCSA bölgesindeki satış müdürü Iren Gao konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer veriyor:

"Güney Amerika kripto para birimi madencilik sektörü için önemli bir bölge olmaya devam ediyor. Fastblock ve Bit5ive ile olan işbirliğimiz, madencilik topluluğuyla olan ilişkilerimizi geliştirmemize ve Antminer'in satış sürecine güvenmemize yardımcı olacak."

Miami'de bulunan Bit5ive, madencilik donanımı satıyor ve müşterilere teknik ve danışmanlık desteği veriyor.  Bit5ive, yalnızca Orta, Latin Amerika'da değil Karayipler'de de 30'dan fazla ülkeye Antminer satacak.

Fastblock, Bitmain’in madencilik donanımını Brezilya’da dağıtacak

Jihan Wu, 2020'de Bitcoin Rallisine Yönelik Bitmain Bahsini Yaptı

Bitmain'in yaklaşmakta olan Bitcoin halving etkinliğine göre stratejisini değiştirmesi nedeniyle 2020'de büyük karlar elde etmeyi beklediğini bildirdi.

Bitmain, donanımı üzerinde çalışan büyük madencilik çiftliklerine opsiyon sözleşmeleri sunmayı planlıyor. Opsiyon sözleşmeleri, şirketin müşterilerinin BTC fiyatının yükselip yükselmeyeceğini tahmin etmelerini sağlayan bir türev araç durumunda.

Jihan Wu'nun şirkette güç kazandığı iç şirket savaşından sonra Bitmain, müşterilerine ve rakiplerine endüstri lideri olduğunu kanıtlamak zorunda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ