Bitcoin fiyatı yükselmeye başladıkça, kripto tüccarları yükselişe geçerek BTC'nin 9.000 $ 'ı kırmasını bekliyor, ancak bir direnç takip edilebilir.

Bitcoin Önümüzdeki Saatlerde Bu Seviyeleri Görebilecek mi?

Bitcoin fiyatı yükselmeye başladıkça, kripto tüccarları yükselişe geçerek BTC'nin 9.000 $ 'ı kırmasını bekliyor, ancak bir direnç takip edilebilir.

Yaklaşık bir haftadır Bitcoin, 9.000 $ seviyesinin altında dalgalanıyor. Yine de 8.500 doların altına düşmedi. Şu anda, amiral gemisi kripto para birimi ılımlı bir artış gösteriyor.

Yatırımcılar yavaş yavaş iyimser hale geliyor ve BTC'nin yakında 9.000 dolarlık fiyat seviyesinin üzerine çıkabileceğine inanıyorlar.

"Burada Yukarı Doğru Bir Sıçrama Görebiliriz"

Kripto analisti Michael van de Poppe Bitcoin'de yükselişini sürdürüyor. BTC fiyatının 9,175 doları bulmasını bekliyor. Bu olursa, analist bunun BTC'nin direnişe çarpabileceğine inanıyor.

"Daha Yüksek Fiyatlar Geliyor"

Kripto tüccarı @ George1Trader da Bitcoin ile durumun yükselişini yaşıyor. BTC'nin orta vadenin üzerinde kırıldığını ve 4 saatlik grafikte güçlü bir kapanış yaptığını belirtti.

Tüccar henüz bir düşüş işareti görmüyor gibi görünüyor.

Dikkatli Olunacak Seviyeler

Kripto tüccarı 'Joker'; ancak bu kadar iyimser olmayanlar arasında. Büyük kripto para birimindeki yükseliş beklentilerine dikkat etmek için üç neden veriyor.

1- Bitcoin, 3D grafikte EMA'yı (21 ve 55) 9.000 dolar ve 8.800 doları kaybetti.

2- MADC düşüş eğilimi gösterdi ve satış ivmesi arttı.

3- BTC, 8800 $ - 9500 $ seviyelerinde direnç bulurken, destekler 7300 $ - 7800 $ seviyelerinde."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ