Bitcoin, yazının yazıldığı sırada % 63.7'lik hakimiyetini geri kazanırken, kolektif kripto para piyasası değeri düşmeye devam etti. Kısa ömürlü bir düşüş sürecinden sonra aynı durum 252.2 milyar dolar olarak kaydedildi.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada % 63.7'lik hakimiyetini geri kazanırken, kolektif kripto para piyasası değeri düşmeye devam etti. Kısa ömürlü bir düşüş sürecinden sonra aynı durum 252.2 milyar dolar olarak kaydedildi. Bununla birlikte, birçok altcoin bu hafta yaşam belirtileri gösteriyor gibi görünüyordu.

Chainlink [LINK]

LINK tokenı bu yıl en iyi performans gösteren altcoinlerden biri oldu. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatındaki son düşüşten sonra, kripto küçük bir düzeltme yaptı. Ancak kısa süre sonra Ethereum Classic Labs ekibinin Chainlink ile ortaklığını açıklayan ifade, tokenin fiyatını % 45,23 değerinde kazançlar yayınlamaya yönlendirdi

Yazım sırasında, LINK son 24 saatte % 5.36 arttı. Ayrıca, piyasa değeri 4,46 $ ile 1,53 milyar $ seviyesinde yer aldı. Kripto para 24 saatlik işlem hacmini 418.6 milyon $ olarak kaydetti.

Algorand [ALGO]

Kısa kripto piyasası düzeltmesinin ardından yükselen bir diğer altcoin ise Algorand [ALGO]. Geçen hafta, kripto para % 14.62 düştü. Bununla birlikte, bu altcoin, dünyanın ilk ulusal dijital para birimi olan Marshallese egemenliği [SOV] için Algorand teknolojisinden yararlanan Marshall Adaları'nın haberi olarak yükseldi.

ALGO, son 24 saatte % 7,80 oranında değer kazandı ve yazım sırasında 0.375 $ 'a fiyatlandırıldı. Kripto, aynı zaman dilimi içinde 238.8 milyon dolarlık bir piyasa değeri ve 136.5 dolarlık bir hacme sahipti.

Dogecoin [DOGE]

Dogecoin [DOGE] gibi başka hiçbir kripto topluluğunun dikkatini çekmedi. DOGE, geçen hafta % 12.85 oranında düşüşle akran altcoinlerini takip ederken, Tesla derebeyinden bir tweet, kripto parayı tekrar yükselişe geçirmek için yeterliydi.

 Destek bölgesine yakın bir işaretten sonra, DOGE 24 saat içinde % 4.73 oranında arttı ve yazım sırasında 0.0024 $ değerinde kaldı. Ayrıca, 301.9 milyon $ 'lık bir piyasa değeri ve 173.7 milyon $' lık 24 saatlik işlem hacmine sahipti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ