Analistler, madenci kapitülasyonlarının gerçekleştiğini doğruluyor ve bu gelişmekte olan Dijital Pazar için iyi bir sinyal değil. Yatırımcılar bu Kapitülasyonların sonuçlarını tahmin etmekle meşgul

Bitcoin Pazarı BTC Maden Kapitülasyonlarında Hayatta Kalacak mı?

Analistler, madenci kapitülasyonlarının gerçekleştiğini doğruluyor ve bu gelişmekte olan Dijital Pazar için iyi bir sinyal değil. Yatırımcılar bu Kapitülasyonların sonuçlarını tahmin etmekle meşgul

Bitcoin Pazarında Maden Kapitülasyonları

Analistler, Bitcoin pazarında Maden Kapitülasyonlarının oluştuğunu iddia ediyorlar.

Ayrıca, 12 Mart'tan bu yana durgun bir pazar olan bu haber iyi bir gösterge değil. Uzmanlar, Madencilerin önümüzdeki haftalarda fiyatlar daha da düşmeden bitcoinlerinden kurtulduğunu iddia ediyorlar.

Madenci Kapitülasyonları, madenciler tarafından daha az kârlı hale geldiklerinde Bitcoinlerin satışıdır. Madenci Kapitülasyonlarının meydana gelmesi, Dijital Pazardaki istikrarlı düşüşü vurguladığından iyi bir işaret değildir.

Trader Mansasuma bu olayları tweetledi ve ülke çapında endişe yarattı. Dijital Pazar, devam eden COVID-19 Krizi nedeniyle zaten düşüyordu. Pazarın geri sıçraması hayatta kalmak için tek umuttu, ama şimdi işler risk altında. Bu madenci kapitülasyonları tüccarlar için hiç de iyi bir işaret değil.

Trader Bizantine General, Bitcoin nakit akışındaki düşüşü tweetledi.

Bitcoin Nakit akışının 7700 $ 'a düştüğünü tweetledi.

Pazar geçen hafta bu seviyeyi aşarak tüccarlar için baş ağrısı yarattı.

Yatırımcılar iflastan korkmaya başladı.

Böylece hisselerini satmaya başladılar ve Maden Kapitülasyonları olayları meydana geldi.

Kısa vadede bu olaylarla Bitcoin Pazarı'nı değerlendirebilir miyiz?

Bir yandan, Madenci Teslimi ve Halving olayı gibi Dijital Pazarın çöküşünü gösteren faktörler varken, makroekonomik faktörler hala insanlara umut veriyor. Bitcoin Pazarı'nın kısa vadeli geleceğini değerlendirmek için tüm bu faktörleri analiz etmek zor bir iştir. Bu nedenle, gelecekte spesifik bir şey beklemek sağlıklı olmaz.

Bazıları bu kez Pazar için farklı olduğunu tahmin ediyor

Bununla birlikte, Madenci teslimiyetleri, İş dünyasının çökmesine neden olma imajına sahiptir. Ancak bazıları bu durumda farklı olduğunu tahmin ediyor.

 İnsanlar bunun sadece bir korku olduğunu söyleyerek buna neden olurlar. Gelecekte böyle bir şey olmayacak. Bitcoin'in kayıplarından kurtulma geçmişi vardır. Muhtemelen geçmişte 830 kez iyileşmiştir. Ve Dünya Çapında COVID-19 salgını bittiğinde, Pazar bir patlama ile geri dönecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ