2020'nin çoğu insanın düşündüğü gibi gitmediğini söylemek güvenlidir. Bitcoin, Mayıs ayında yarıya düştükten sonra her beklentiyi aşacak şekilde övüldü.

Bitcoin Piyasası Çıkışlara Nasıl Tepki Veriyor?

2020'nin çoğu insanın düşündüğü gibi gitmediğini söylemek güvenlidir. Bitcoin, Mayıs ayında yarıya düştükten sonra her beklentiyi aşacak şekilde övüldü. Kantitatif genişleme ve mali önlemle yarıya inmeye giden yolla, kripto para biriminin beklentileri daha da güçlendirildi, ancak şimdi kasvetli görünüyor. Neredeyse iki aydır yatay ticaret yaptıktan sonra, Bitcoin 9.000 doların altına düştü.

2020'deki çoğu şey 20-20 vizyon ile ön plana çıkamazken, türev yatırımcılar kendilerini kasvetli zamanlarda bulmasına rağmen, Bitcoin'in 2020'nin ikinci yarısı için açık ve hafif bir olumlu görüşe sahipler.

 26 Haziran’ın Bitcoin seçeneklerinin sona ermesinin ardından, 115.000’den fazla BTC seçeneğinin süresinin dolduğu pazar bir sarsıntı yaşadı. Şimdi, 24 saatten fazla bir süre sonra piyasa, vadesi dolacak opsiyon sözleşmelerinde yaklaşık 1 milyar dolar emdi ve önümüzdeki dönemde görünümünü yeniden ayarladı ve teklifte bazı büyük değişiklikler var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ