2020 Bitcoin Pizza Gününü kutlamak için Binance, BTC Pizza Günü etkinliğini başlatmaktan ve tüm kullanıcılara toplam 50.000 USD'ye kadar BNB tokenlerini ödül olarak dağıtmaktan memnuniyet duyuyor.

Bitcoin Pizza Gününde Binance 50.000 Dolarlık BNB Dağıtacak

2020 Bitcoin Pizza Gününü kutlamak için Binance, BTC Pizza Günü etkinliğini başlatmaktan ve tüm kullanıcılara toplam 50.000 USD'ye kadar BNB tokenlerini ödül olarak dağıtmaktan memnuniyet duyuyor.

Promosyon dönemi: 22/05/2020 03.00 ila 29/05/2020 03.00 (TSİ).

Promosyon dönemi boyunca Binance.com'da BNB/BTC işlem çiftinde geçerli işlem hacmi en az 0,1 BTC olan tüm kullanıcılar promosyona otomatik olarak katılacaktır. 

Toplam grup işlem hacmi hedefine ulaşmak için her bir katılımcının toplam işlem hacmi birleştirilip toplamı alınacaktır. Kullanıcılar aşağıda açıklandığı şekilde ulaşılan toplam grup işlem hacmine göre ödüllendirilecektir.

Toplam işlem hacmi ne kadar fazla olursa, pizza satın alabileceğiniz ödüller o kadar artar:

  • Standart Pizza Ödülleri: Promosyon süresi sonunda toplam grup işlem hacmi 15.000 BTC'ye ulaşır veya bunu aşarsa, katılan tüm kullanıcılar BNB tokenleri cinsinden 10.000 USD ödülü paylaşacaktır.

  • Büyük Pizza Ödülleri:  Promosyon süresi sonunda toplam grup işlem hacmi 30.000 BTC'ye ulaşır veya bunu aşarsa, katılan tüm kullanıcılar BNB tokenleri cinsinden 25.000 USD ödülü paylaşacaktır. 

  • Supreme Pizza Ödülleri: Promosyon süresi sonunda toplam grup işlem hacmi 50.000 BTC'ye ulaşır veya bunu aşarsa, katılan tüm kullanıcılar BNB tokenleri cinsinden 50.000 USD ödülü paylaşacaktır. 

Ödül Hesaplaması:

Katılan her kullanıcı için ödül = (Her kullanıcının toplam BTC işlem hacmi/BTC İşlem hacmi 0,1 BTC'den yüksek olan tüm kullanıcıların toplam BTC işlem hacmi) × Ödül seviyesi

Henüz bir Binance hesabınız yoksa, işlem ücretlerinde %10 indirim için buradan kaydolabilirsiniz. %10 Binance spot ve marjin işlem ücreti indirimi, Binance referans programı devam ettiği müddetçe geçerli olacaktır.

Hüküm ve Koşullar:

  • Ödüller yalnızca nihai grup işlem hacmi hedefi için dağıtılacak ve biriktirilmeyecektir. Örneğin, İşlem Hacmi Süper Pizza Ödül Seviyesine ulaşan tüm kullanıcılar yalnızca BNB tokenleri cinsinden 50.000 USD kazanacaktır. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ