Capriole’den Charles Edwards’a göre, yaklaşan madencilerin göçü Bitcoin (BTC) satın almak için en iyi zaman olabilir.

Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Zaman mı?

Capriole’den Charles Edwards’a göre, yaklaşan madencilerin göçü Bitcoin (BTC) satın almak için en iyi zaman olabilir.

Yatırımcılar Bitcoin'in zaten dibe vurup batmadığını anlamaya çalışırken, Capriole'den Charles Edwards, kripto para biriminin nadir bir 'şeriti' crossover'ı yanıp sönme eşiğinde olduğunu belirtiyor.

Tarihsel olarak, madenci kapitülasyonları sırasında ortaya çıkan ve muazzam kazançlardan önce gelen güçlü bir gösterge durumunda.

Edwards'ın açıkladığı üzere, bu tür çapraz geçişler, Bitcoin'in iki haftada bir kabaca güncellenen madencilik zorluğu, düşen hash gücüne yetişemediğinde ortaya çıkar.

Hash şerit göstergesinin her büyük düzeltmenin altını satın almanın güvenilir bir yolu olduğu kanıtlanmıştır. Örneğin, Ocak 2019'da satın alanlar yatırımlarından yüzde 285 getiri elde etmiş olabilirler. Dahası, Ocak 2015'te BTC satın alarak varlıklarınızı yaklaşık yüzde 7,000 oranında artırabilirsiniz.

Başka bir madenci teslim mi?

Bitcoin (BTC), 5.400 $ 'ın hemen üzerinde el değiştirirken, birçok madencinin bırakabileceği dile getiriliyor. Edwards, koinin hash değerinin yakında düşmeye başlamasını bekliyor. Kripto analisti Mati Greenspan yatırımcıları sakinleştirerek yeni oyuncuların piyasaya girmesine izin verdi.

 Bununla birlikte, 60 günden daha kısa bir sürede gerçekleşecek olan yarılanma, BTC'nin bile kırılması için 15.000 doların üzerinde ticaret yapması gerektiğinden, büyük olasılıkla başka bir madenci kapitülasyon dalgasına neden olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ