Kripto para birimleri, Bitcoin, Shib ve Doge liderliğinde dünyayı kasıp kavurdu.

Bitcoin, Shib, Doge ve Gelecek Vadeden Pikamoon için Fiyat Tahmini: 2023

Kripto para birimleri, Bitcoin, Shib ve Doge liderliğinde dünyayı kasıp kavurdu. Peki ya mahalleye yeni gelen Pikamoon? Kripto topluluğu, Nisan 2023'teki ICO lansmanını hevesle beklerken, uzmanlar büyümesinin patlayıcı olacağını tahmin ediyor.

Bu makalede, kripto para yatırımının heyecan verici dünyasına dalacağız ve Bitcoin, Shib, Doge ve merakla beklenen Pikamoon'a yatırım yapmanın potansiyel risklerini ve ödüllerini keşfedeceğiz.

2023'te yatırım getirilerinizi artırabilecek değerli içgörüler arıyorsanız, kesinlikle okumaya devam etmek istersiniz.

Fiyat Tahmini: Bitcoin'in Değeri

2009'daki lansmanından bu yana, Bitcoin'in fiyatı 0 doların biraz üzerindeyken dudak uçuklatan 68.000 doları aşan seviyelere fırladı.

Ancak, Kasım 2021'in ortasından Aralık 2022'ye kadar, Bitcoin'in (BTC) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %76,2 düşerek 15.000 $'a yaklaştı. CoinMarketCap verilerine göre, yazının yazıldığı tarihte, bitcoin'in mevcut piyasa fiyatı 23.400 dolar civarında. Bu da BTC'nin değerinin 2023'te neredeyse %37 arttığını gösteriyor.

Kripto piyasasında bu yükseliş momentumu güçlenmeye devam ederse, BTC'nin kaybettiği ihtişamını geri kazanacağına ve istikrarlı bir şekilde tekrar yukarı tırmanacağına inanmak için güçlü bir neden olacaktır.

Fiyat Tahmini: Shiba Inu'nun (SHIB) Değeri

Shiba Inu, son zamanlarda çılgın getiriler elde eden bir başka en iyi kripto para birimidir. SHIB belirteci, merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap'in yerel belirtecidir.

Sosyal medya katılımına ve merkezi olmayan borsalara odaklanan topluluk odaklı bir kripto para birimi olma niyetiyle Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesinde, SHIB'nin piyasa değeri 34.313.878.540 dolardı, ancak şu anda piyasa değeri 7.573.667.444 dolardır ve şu anda 0,0000128 dolardan işlem görmektedir. Zirveden neredeyse %85'lik bir düşüş.

Shiba çoğunlukla bir meme parası olarak bilinir ve bu nedenle gelecekteki değerini doğru bir şekilde tahmin etmek zor olabilir. Ancak bazı uzmanlar, Shiba Inu'nun bu yıl geri dönüş yapmaya hazır olduğuna inanıyor. Shib'in bu yıl önceki ATH'sine yükseldiğini görürsek (ki bu mümkün), 2023 sona ermeden önce bu %600'lük bir kazanç olacak.

DogeCoin (DOGE): 2023'te Yükselmesi Bekleniyor

Doge'nin fiyatı, kripto kışı sayesinde 2021'deki zirvesinden %80'den fazla düştü. BTC, ETH ve XRP gibi kripto devleri zirveye ulaşıp fiyatları düşmeye başladığından beri, altcoin'ler de aynı şeyi yaptı ve hiçbir madeni paradan tasarruf edilmedi.

Nitekim, DOGE'nin fiyatı son birkaç ayda birkaç kez düştü ve yükseldi. Ancak son piyasa yapılarına ve analistlerin tahminlerine göre, Doge coin 2023'te patlayıcı bir büyüme yaşayacak.

Bu yazının yazıldığı sırada kripto para 0,082 dolar civarında işlem görüyor, destek seviyesi 0,08 dolar ve direnç seviyesi 0,09 dolar civarında. 0,095 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir kırılma, kripto paranın 2022'nin en yüksek seviyesini geri kazanması için yıldızlara ulaştığını görebilir.

Bloktaki Yeni Çocuk, Pikamoon

Hayat değiştiren fırsatları fark etmek için dahi olmanıza gerek yok. Bazen ihtiyacınız olan tek şey, zamanında bilgiye erişim ve hızlı hareket etme yeteneğidir!

Pikamoon, topluluğa önemli ölçüde odaklanan bir GameFi belirtecidir. Fotoğraf gerçekliğinde görseller ve sürükleyici deneyimler için dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D oluşturma aracı olan Unreal Engine 5'te bir metaverse veya pikaverse oluşturarak, P2E endüstrisini yeniden tanımlıyorlar.

Pikamoon çekirdek ekibi, kullanıcıların varlık ticareti yapabileceği oyun içi bir pazar yeri ile son teknoloji ürünü bir meta veri deposu oluşturmak için çok çalışıyor. Bu nedenle sektördeki en saygın analistler, $PIKA'nın en iyi performans gösteren metaverse ve GameFi tokeni olacağı bir geleceğin olduğuna inanıyor.

$PIKA ICO'su 16 Nisan 2023'te yayında olacak ve tokenin patlayıcı getiriler elde edeceğine ve erken yatırımcılar için büyük kazançlar sağlayacağına dair makul bir şüphe yok.

Hayatınızı değiştirecek bir fırsat arıyorsanız, Pikamoon'un yaklaşan ICO'suna yatırım yapma şansını kaçırmayın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ