Bitcoin fiyatı (BTC), boğaların ikna edici bir geri dönüş yapmak için güç topladığı için aniden yüzde 12 arttı.

Bitcoin Son Yükselişle Gözünü Bu Seviyelere Dikti

Bitcoin fiyatı (BTC), boğaların ikna edici bir geri dönüş yapmak için güç topladığı için aniden yüzde 12 arttı.

Bitcoin (BTC) fiyatı, yüzde 12'lik bir artıştan sonra 5,928 $ 'lık gün içi seviyesine ulaştı. Önde gelen kripto para birimi, etkileyici kazanımlarından bazılarını atmadan 6.000 $ seviyesine ulaşmakta yetersiz kaldı.

Bu dalgalanma, Bitcoin'in 5.000 doların altına düşeceğinden emin olan ayılar için şaşırtıcı bir şey değildi. U.Today tarafından bildirildiği gibi, lider kripto para birimi düşüş eğiliminin devam edeceğini belirten bir düşüş bayrağı oluşturuyordu.

Şimdi, kripto tüccarı Big Cheds'e göre, bu düşüş anlatısı pencereden uçtu. BTC hala artan bir üçgen içinde sıkışmış, ancak yine de bir süreklilik modeli olarak ele alınabilir.

Bitcoin, şimdiye kadar, devasa kayıplarının sadece yüzde 50'sinden fazlasını telafi etmeyi başardı. Amiral gemisi kripto para birimi bir hafta önceye göre yüzde 38 oranında arttı.

 Bitcoin'in trendin tersine çevrilmesi için yolda olabileceğini varsaymak cazip olsa da, ABD borsalarından ayrılıp ayrılmadığı hala net değil. Tüm büyük endekslerin şu anda kırmızı olduğu düşünüldüğünde, bu BTC rallisi kısa ömürlü olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ