Bu yazımızda sizlere Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Nedir? Detaylarıyla Kripto Para Birimi BTCST Token

Bu yazımızda sizlere Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Nedir?

Bitcoin madenciliğine katılımın önündeki önemli bir engel, sınırlı sayıda çıkış seçeneğidir. Bitcoin Standard Hashrate Token ("BTCST"), Bitcoin madenciliğine borsa düzeyinde likidite getirerek bu sorunu çözer.

Her BTCST, saniyede 0,1 terahash ("TH / s") Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılır. BTCST'leri stake ederek, token sahipleri, stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin dağıtımlarını alacaklar.

Dahası, temel madencilik gücünün indirimli nakit akışı olarak BTCST'nin piyasa fiyatı belirlenebilir olduğundan, ikincil ticarette BTCST likidasyon riskinden arınmış kaldıraçlı bir Bitcoin tokenı olarak çalışacaktır. BTCST, Bitcoin madenciliği gücü için verimli bir pazar yaratacak.

Binance kullanıcılarına merkezi olmayan finans (DeFi) deneyimini getirmeyi amaçlayan ve yatırımcıların stake etme karşılığında yeni token ödülleri kazanabilecekleri yeni bir proje olan Binance Launchpool, Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) adı verilen ilk projesini bu yıl başlattı.

Binance ekibi, BTCST'nin Bitcoin madenciliğine "takas dereceli" likidite sunarak "sınırlı çıkış seçenekleri" sorununu çözmeyi hedeflediğini ve ikincil ticaret sırasında BTCST'nin "likidasyon riskinden arınmış" bir "kaldıraçlı" Bitcoin token olarak hizmet edeceğini belirtti. .

Ayrıca, BTCST'nin, Grayscale Bitcoin Trust'ın amiral gemisi kripto para birimi için kurumsal likidite sağlama veya yaratma şekline benzer şekillerde Bitcoin'in (BTC) madencilik gücü için "verimli" bir pazarı destekleyeceğini belirttiler.

Duyuruda belirtildiği gibi:

"BTCST, tarihsel olarak dijital altının performansıyla pozitif ilişkili olduğu kanıtlanan gerçek dünya Bitcoin madencilik gücünün 0.1 TH / sn'si ile teminatlandırıldı ve bu nedenle BTCST'nin değeri, hızla yükselen Bitcoin pazarı ile birlikte tırmanıyor."

BTCST'nin, "güvenlik denetiminde 100 üzerinden 98 puan alan" lider bir blockchain güvenlik şirketi olan CertiK tarafından incelendiği bildirildi.

BTCST'nin kurucu ortağı ve CTO'su Alex Zhao şunları söyledi:

"Geleneksel bulut madenciliği ile karşılaştırıldığında, BTCST, zincir üzerinde tam şeffaflıkla akıllı sözleşmelerle yapılan tüm madencilik ödülleri dağıtımıyla blok zincirinin merkezi olmayan ruhunu yansıtıyor."

BTCST'nin kurucu ortağı Daisy Zhang şunları söyledi:

“BTCST tarafından mümkün kılınan hashrate standardizasyonu ve tokenize edilmesi, Bitcoin madenciliğine daha önce hiç görülmemiş ölçüde likidite getirebilir. Madenciler ve traderlar, her iki taraftan da kar elde etmek için birbirine bağlanıyor. Özellikle güçlü boğa piyasasına karşı kontrast oluşturan BTCST, piyasayı süpüreceğine inandığım muazzam potansiyeller içeriyor. "

Binance CEO'su Changpeng Zhao şunları kaydetti:

"BTCST, bir Bulut madenciliği platformu olarak Binance Akıllı Zincirinde zaten konuşlandırılmış durumda ve projeyi madencilik havuzumuz aracılığıyla destekliyoruz. Binance Launchpool aracılığıyla daha da geliştirilmesi için BTCST ile çalışmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ