İsviçre merkezli kripto-hizmetler firması Bitcoin Suisse, yakın zamanda Tezos stake hizmeti teklifinde bir artış olduğunu duyurdu.

Bitcoin Suisse’den, Popüler Altcoin İçin Dev Hamle

İsviçre merkezli kripto-hizmetler firması Bitcoin Suisse, yakın zamanda Tezos stake hizmeti teklifinde bir artış olduğunu duyurdu.

En büyük ve en iyi bilinen proof of stake odaklı blok zincirlerinden biri olan Tezos, Tezos blok zincirini yaymak ve güvenceye almak için “baking” olarak bilinen, yetkilendirilmiş bir proof of stake sistemini kullanıyor.

Teknik bilgi veya kaynaklara sahip olmayanlar için tam teşekküllü bir validator Bitcoin Suisse, 2018'den beri müşterilerine bir bakimg hizmeti sundu.

Şu anda geçerli olan hizmet, Bitcoin Suisse müşterileri için daha erişilebilir ve yararlı hale getirmek için bir güncelleme aldı. Daha önce, müşteriler ve Bitcoin Suisse, ödüllerden elde edilen kazançları 80/20'lik bir bölünmede paylaşırken; Bitcoin Suisse baking servisi artık % 85 hizmet bedeli olarak müşterilerine % 85 ödül verecek; Dash, Cosmos ve nihayetinde Ethereum 2 için diğer Bitcoin Suisse sataking ürünleri ile uyumlu.

Ayrıca, Bitcoin Suisse, bahis hizmetine katılmak için gereken minimum XTZ miktarını azalttı. Yeni minimum gereksinim 50.000 CHF'den sadece 10.000 CHF değerinde XTZ olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ