Bitcoin SV, yılın başında 415 dolara kadar çarpıcı bir ralli yayınladı.

Bitcoin SV’de Hangi Seviyeler Bekleniyor?

Bitcoin SV, yılın başında 415 dolara kadar çarpıcı bir ralli yayınladı. Bununla birlikte, Kara Perşembe kazası ve müteakip geri çekmeler, önemli 200 $ seviyesinin çok altında kalmaya devam ettiği için kazanımlarının yarısından fazlasını reddetti. Yazım sırasında altıncı en büyük kripto para 174.7 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin SV fiyat mumları, tamamlanmasının 24 saat içinde olacağı tahmin edilen simetrik bir üçgenin iki eğilim çizgisi arasında salınıyordu. Bu patern oluşumundan kırılma her iki tarafta da olabilir. Günlük hareketli ortalamaların yerleşimi yakın vadede aşağı yönlü bir kırılma ile hizalandı. 50 DMA [Pembe] geçen hafta 200 DMA [Mor] ile ölüm haçı geçirdi. Gösterge o zamandan beri artıyor. Buna ek olarak, her iki DMA da fiyat artışlarının üzerinde kaldı.

RSI, bir süre altta kaldıktan sonra 50 medyanın üzerinde küçük bir artış olduğunu fark etti. Bununla birlikte, bu dalgalanma mevcut seviyede büyük bir direnç bulabilir ve belirsizlik BSV pazarını yutmaya devam ederken aşırı alım bölgesine daha fazla adım atmasını önleyebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ