Kripto para piyasası son zamanlarda bir istikrar dalgası ile hareket etti ve kolektif piyasa değeri 12-13 Mart'taki büyük düşüşün ardından 174 milyar dolara yükseldi.

Kripto para piyasası son zamanlarda bir istikrar dalgası ile hareket etti ve kolektif piyasa değeri 12-13 Mart'taki büyük düşüşün ardından 174 milyar dolara yükseldi. Bununla birlikte, bu altcoinlerin son iki hafta içinde bazı iyileşmeler kaydetmesine rağmen, bazı düzeltmeler de yapılmıştır; en son Bitcoin 6600 $ 'dan 6100 $' a düştükten sonra.

Çift hanelere toplandıktan sonra, fork olan Kripto para, 204 dolar olan ilk direnci kırmak için gerekli momentumu alamadı. İkinci direniş noktası 254 dolarken, desteği 107 dolar ve 82.2 dolarda tutuyor..

Yazım sırasında, Bitcoin SV 158.5 $ 'dan işlem görürken 2.91 milyar $' lık bir piyasa değerine sahipti. Buna ek olarak, BSV, son 24 saatte% 8,47 düştü ve  24 saatlik işlem hacmini 2,03 milyar dolar kaydetti.


Çoğunlukla BSV kötü basında yutuldu. En son tartışma, blok ödül indirgemesinin iki haftadan daha az olduğu bir zamanda BSV hash gücünün % 55'inden fazlasını kontrol eden anonim madenciye yönelikti. Fork kriptonun şu anki fiyat hareketine ve çekişmeli madencilik faaliyetine rağmen, göstergelerin anlatacak farklı bir hikayesi var.

MACD Göstergesi: Mart ayının üçüncü haftasında yükselişe geçtikten sonra sinyal hattı MACD'nin altındaydı. Bu durum yakın dönemde fiyatların olumlu seyrettiğine işaret etti.

 Chaikin Para Akışı: CMF düşüş bölgesinde seyrediyordu; ancak, aynı zamanda hafif bir artış kaydetti. Bu, kripto para için yaklaşan bir yükseliş aşamasına işaret edebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ