Bitcoin SV, 2020'nin ilk birkaç ayında 419 dolara kadar etkileyici bir tırmanışa sahipti. Altcoinlerin çoğunun, Mart ayının Kara Perşembe kazasında meydana gelen kayıplardan geri kazanmaya yakın olduğu ya da yakın olduğu bir dönemde güneye gitti.

Bitcoin SV, 2020'nin ilk birkaç ayında 419 dolara kadar etkileyici bir tırmanışa sahipti. Altcoinlerin çoğunun, Mart ayının Kara Perşembe kazasında meydana gelen kayıplardan geri kazanmaya yakın olduğu ya da yakın olduğu bir dönemde güneye gitti. Yazım sırasında, BSV 170.07 $ 'dan işlem görüyor ve en son piyasa düzeltmesini izleyen son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 7 düştü.

Son zamanlarda kendisini piyasa değeri ile 6. en büyük kripto para birimi olarak konumlandırmasına rağmen, Bitcoin SV, fiyatını daha önce ihlal edilen noktalara fırlatabilecek önemli bir ralli yayınlayamadı. Yukarı momentum zayıf olsa da, BSV aşağı yönlü düzeltmeler baskın olmuştur. Yukarıdaki günlük grafik, ayıların yakın vadede olumlu bir kırılma ihtimali olması nedeniyle BSV'nin fiyatı üzerinde hüküm sürmeye devam ettiğini gösteriyor. Bu, günlük hareketli ortalamaların yerleştirilmesiyle daha da geçerliydi.


Yazım sırasında, 200 DMA [Mor] ile death crossu geçtiği görülmüştür. Ayrıca, 100 DMA [Mavi] 200 DMA'nın altına taşınarak düşüş eğilimini sürdürdü. Buna ek olarak, BSV fiyat mumları günlük hareketli ortalamaların altına düşerek BSV pazarındaki düşüşü daha da betimlemiştir.

RSI ayrıca 50 medyan nötr çizginin oldukça altındaydı ve madeni para piyasasında yatırımcılar arasında yüksek satış baskısı hissine işaret etti.

Tarihsel olarak, kral koinin bir forku olan Bitcoin SV, eskisinin fiyat hareketini yakından taklit etti.


 Yukarıdaki tablolar, koinin yukarı yönlü fiyat hareketine tüm hareketli ortalamalara karşı konduğu için BSV için potansiyel bir düşüşü gösteriyor. Kripto para için düşüş eğilimi fiyatını 120.4 dolara kadar çıkarabilir. Bu eğilim devam ederse, BSV 105.3 $ 'dan başka bir destek seviyesine geri çekilebilir. Kripto para biriminin acil dirençleri 50 ve 200 DMA'nın 194.5 $ crossover'ına yakın dururken, bir başka direnç noktası VPVR göstergesinin gösterdiği gibi 215.7 $ 'da açıldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ