Bitcoin SV (BSV) yeni on yıla inanılmaz bir başlangıç yapıyor.

Bitcoin SV (BSV) yeni on yıla inanılmaz bir başlangıç yapıyor. Sadece bu yıl, Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright tarafından desteklenen tartışmalı kripto para birimi yüzde 220'den fazla yükseliş gerçekleştirdi.

Yazının yazıldığı anda Bitcoin SV gün içerisinde 358 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Fiyat şu an Yüzde 100 artışla 333 dolar seviyelerinde.

Piyasa değeri itibariyle Litecoin geçen hafta geçen Bitcoin SV şimdi de neredeyse Bitcoin Cash'i geçmek üzere.

Şimdiye kadar 2020 yılında yaşanan büyük kazanımlara ek olarak, BSV’nin toplam piyasa değeri, son 24 saat içinde neredeyse yüzde 100 oranında arttı. Dolaşımdaki arzda 18 milyondan fazla kripto para bulunan Bitcoin SV artık toplam 6 milyar dolardan fazla bir değere sahip.

BSV'nin üzerindeki bir sonraki kripto para birimi rakip Bitcoin çatalı Bitcoin Cash'tir. Bunun ötesinde üç büyük: XRP, Ethereum ve Bitcoin.

2019 yılında şimdiye kadarki yıldız performansına rağmen, piyasa değeri sıralamasında en üst sıralardaki pozisyonların şimdilik güvenli olduğu görülüyor. Örneğin, XRP'ye meydan okumak için BSV, mevcut piyasa değerine milyarlarca dolar daha eklemeli. Ancak, Bitcoin SV piyasa değeri artmaya devam ettikçe, Bitcoin Cash (BCH) artık savunmasız görünüyor.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ