Bitcoin Ticaretinde Yeni ve Daha Güvenli Bir Yol

Yatırım fırsatlarıyla ilgili yeni haberlere dikkatinizi çektiğinizde, saldırıya uğramış son yüksek profilli borsa siteleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ne yazık ki, bu tür şeyler sıkça olur. Tabii ki Bitcoin topluluğu tamamen kriz içinde değil, ancak en iyi Bitcoin değişimlerinde dahi, dijital para birimi ve uygun güvenlik eksikliği konusunda giderek daha çok insan kaygılanıyor.

Bitcoins ticaretinde kullanılabilecek nispeten yeni bir seçeneği tanıtmak istiyoruz . Buna ikili opsiyon deniyor ve yakın geçmişte, tüccarlara Bitcoin'i bu şekilde ticaret imkânı tanıyan daha fazla çevrimiçi broker bulunmaktadır.

İkili Opsiyonlar Nedir?

İkili opsiyon ticareti, hisse yerine seçenekleri satın alıp satmanızı sağlayan bir ticaret türüdür. Bu, hisse senedi veya emtia kriter setini karşılarsa, bir hisse senedinin ne kadar yükselip aşağı gittiğine bağlı olarak para kazanmak yerine önceden belirlenmiş bir miktarda para almanız anlamına gelir.

İkili opsiyon ticaretinde, ya bir telefon görüşmesi ya da konuşma koyacaksınız. Arama, bir hisse senedinin değerinin belirli bir süre artacağını düşündüğünüz anlamına gelir. Hisse senedi fiyatı aynıysa veya fiyatın üzerinde gidiyorsa, önceden belirlenmiş bir ödeme yapabilirsiniz. Eğer hisse senedinin fiyatı altında ise hiçbir şey kazanamazsınız. Para koymak, grev fiyata bir emtia satma seçeneği sunar. Bu, stok değerinin düşeceğini, yani o fiyata satarak kar elde etmenizi sağlayacağınız anlamına gelir.  

İkili opsiyon koymak, tüccarları belirli bir varlığın değerinin belirli bir süre içerisinde yükselip düşmeyeceğini öngörür. Sağlanması gereken tek bilgi budur. İkili opsiyon işlemleri, çok az yatırımla hızlı bir şekilde para kazanmanızı sağlar.

İkili Opsiyonları Kullanarak Btc Hacimlerinin Ticaretinin Faydaları

Şimdi, ikili ticaretin kripto paralarla ne ilgisi var? Artık tüccarların, ticaret için Bitcoin'i kullanmasına izin veren birkaç ikili opsiyon sitsesi vardır. Bu, hesabınıza bit coinleri yatırdıktan sonra işlem yapmaya başlamanız anlamına gelir. Bunun bir avantajı, gerçek para harcamadan para ticareti yapabilmenizdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ